Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Ant-Man 3: David Dastmalchian Filme Dönüşü Konusunda Emin Değil!

Ant-Man 3: David Dastmalchian Filme Dönüşü Konusunda Emin Değil!

Yazar: Mediha Karasungur

Ant-Man 3: David Dastmalchian Filme Dönüşü Konusunda Emin Değil!

The Suicide Squad filminin yıldızı David Dastmalchian, şu anda çekimleri yapılan Ant-Man and the Wasp: Quantumania filmine Kurt karakteriyle dönüp dönmeyeceğini bilmiyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Evresi, çoklu evren gibi birçok farklı yönde genişlemeye devam ediyor. Marvel, aynı zamanda birkaç tane devam filmi üzerinde de çalışıyor. Bu filmler içinde en son yapıma giren film ise Ant-Man 3 filmi. 2020 yılının sonlarına doğru Paul Rudd ve Evangeline Lilly’nin Ant-Man ve Wasp karakterlerini yeniden canlandıracakları duyuruldu.

Peyton Reed tarafından yönetilen Ant-Man and the Wasp: Quantumania, 2023’ün başlarında sinemalarda gösterime girecek ve yakın zamanda Londra’da çekilmeye başlandı. Rudd ve Lilly’nin dönüşlerine ek olarak, boyut değiştiren karakterler olarak Micheal Douglas ve Michelle Pfeiffer, Hank Pym ve Janet van Dyne karakterlerini canlandırmak üzere filmde yer alacaklar. Filmde Cassie Lang rolünde Kathryn Newton, Kang the Conqueror rolünde ise Jonathan Majors yer almaktadır.

David Dastmalchian’ın canlandırdığı Kurt, Ant-Man filmlerinin ilk ikisinde Rus bir hacker olarak yer alıp, Scott ile arkadaşlık kurmuştu. Dastmalchian şu an Polka-Dot Man’i canlandırdığı The Suicide Squad filminin tanıtım turunda basında yer almakta. Comicbook, Dastmalchian’ın DC Genişletilmiş Evreni’nden sonra Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönüp, Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminde Kurt karakteriyle yer alıp almayacağını sorduğunda, Dastmalchian, “Ne yazık ki Ant-Man dünyası ile… Dürüst olmak gerekirse bu noktada ne yapacağımı bilmiyorum.” Dedi.

Ant-Man 3 şu anda çekildiği için, Dastmalchian’ın dahil olup olmadığını bilmemesi filmde yer almayacağına dair kötü bir işaret olabilir. Fakat Marvel, Kurt’ün Ant-Man 3 filminde yer alacağını belli bir sebepten dolayı da gizliyor olabilir.

Ant-Man 3: David Dastmalchian Filme Dönüşü Konusunda Emin Değil!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...