Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Andrew Garfield No Way Home’a Neden Katıldığını Açıkladı!

Andrew Garfield No Way Home’a Neden Katıldığını Açıkladı!

Yazar: Oğuzhan Güre

Andrew Garfield No Way Home’a Neden Katıldığını Açıkladı!

Filmde yer alan herkesin aylarca inkar etmesine rağmen beklenen gerçekleşti ve Tobey Maguire ile Andrew Garfield, No Way Home filminde Tom Holland’ın Spider-Man’ine eşlik etti.

Spider-Man: No Way Home’un rekorlar kıran açılış ayından sonra hem Tobey hem de Andrew filmle ilgili daha çok açıklama yapmaya başladı. Bu açıklamalardan biri de Andrew’ın No Way Home filmine katılmayı neden kabul ettiği.

The Amazing Spider-Man filmlerinde giydiği kostümün aynısını giyen Andrew Garfield, No Way Home’a katılma kararının ardında Tobey Maguire’nin katılmasının olduğunu açıkladı.

“Tobey’nin katılıp katılmayacağını görmeyi bekliyordum. Eğer Tobey bu işe girecekse tahmin edeceğiniz üzere benim de bundan başka bir seçeneğim kalmıyordu. Tobey’i dünyanın sonuna kadar takip ederim. Ona hayranım.”

Spider-Man: No Way Home incelememize ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Spider-Man No Way Home: Beklediğimizin Çok Daha Ötesinde

Andrew Garfield No Way Home’a Neden Katıldığını Açıkladı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...