Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Yüzüklerin Efendisi Kadrosundan Rap Videosu!

Yüzüklerin Efendisi Kadrosundan Rap Videosu!

Yazar: Oğuzhan Güre

Yüzüklerin Efendisi Kadrosundan Rap Videosu!

Yüzük Kardeşliği filminin vizyona girmesinin üzerinden tam 20 yıl geçti! 20. yıla özel bir kutlama yapmak isteyen Stephen Colbert, Yüzüklerin Efendisi serisinin oyuncularıyla eğlenceli bir rap videosu çekti.

J.R.R. Tolkien’in yazdığı efsanevi kitap serisini beyaz perdeye uyarlayan Peter Jackson, bu seri ile tüm zamanların en iyi yapımlarından birine imza attı. Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Christopher Lee, Orlando Bloom, Hugo Weaving, Andy Serkis ve Sean Bean gibi isimleri bir araya getiren Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, dünya üzerinde oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Seriye olan hayranlığını sıkça dile getiren Stephen Colbert ise neden 20. yıla özel olarak etkinlikler, kutlamalar yapılmadığını sordu.

Yakın zamanda açıklanan Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts’a da atıfta bulunarak, “Harry Potter da iyi ama sonuçta bir Yüzüklerin Efendisi değil. Bence Peter Jackson’ın başarısı da benzer bir şekilde kutlanmayı hak ediyor.” dedi.

“Yüzüklerin Efendisi, sinema tarihinin en iyi üçlemesi. Biliyorum bunu defalarca söyledim ama hiç bir zaman, bir kere bile rap olarak söylemedim.” diye sözlerine devam eden Colbert, Yüzüklerin Efendisi oyuncularının da kendisine katıldığı bir rap videosu yayınladı. Videoda Elijah Wood, Billy Boyd, Sean Astin, Dominic Monaghan, Orlando Bloom ve şarkıya Elfçe sözlerle katılan Hugo Weaving’in yanı sıra müzisyen Jon Batiste yer aldı.

İşte o video:

 

Yüzüklerin Efendisi Kadrosundan Rap Videosu!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...