Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Spider-Man: No Way Home İçin İlk Değerlendirmeler

Spider-Man: No Way Home İçin İlk Değerlendirmeler

Yazar: Fevzi Kekilli

Spider-Man: No Way Home İçin İlk Değerlendirmeler

Uzun zamandır merakla beklenen Spider-Man: No Way Home’un vizyona girmesi için iki gün kaldı. Kıskanılacak bir durum biliyorum ama film, çoğu film yorumcusu tarafından çoktan izlendi bile. Filmin inceleme puanları şuan bir hayli yüksek görünüyor. Puanlara baktığımızda ise Rotten Tomatoes’ta 89 incelemenin ortalamasını %97 olarak görüyoruz. Metacritic’te ise 28 incelemenin ortalaması 72. Yorumcular serinin önceki yapımlarını açıkça yeriyor. Film incelemeleri ne denli objektif bilinmez ama aşırıya kaçan fikirler de yok değil gibi görünüyor. Bence beklentiyi bu denli yükseltmek oldukça riskli. Cuma günü buna siz karar vereceksiniz. Hadi şimdi birlikte öne çıkan yorumlara bir göz atalım.

 

Spider-Man: No Way Home tüm zamanların en iyi süper kahraman filmi.

-Warren Thompson/ Cosmic Wonder

 

Spider-Man: No Way Home beklentilerimi karşılamadı, aksine onları aştı. Görüntüler, hesaplaşma, kalp, hikâye, kötü adamlar bir araya gelerek destansı bir yaratım oluşmuş.

-Tessa Smith/ Mama’s Geeky

 

Her şey tuhaf bir şekilde ilerledi. Film her yönüyle duygu, aksiyon, acı ve güç sunuyor. Sinemadan memnun bir şekilde ayrılmayacaksınız. Daha fazlasını isteyeceksiniz!

-Chris Rosser/ Cosmic Culture

 

Şüphesiz şimdiye kadarki en büyük, en duygusal ve muhtemelen en iyi Örümcek Adam filmi.

-Brandon Davis/ Phase Zero

 

Spider-Man: No Way Home’u sevdim ve tüm zamanların en iyi Marvel filmi olduğuna inanıyorum.

-Scott Menzel/ We Live Entertainment

 

Spider-Man: No Way Home’un aksiyon bakımından en iyi Spider-Man filmi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. No Way Home üçlemesinin heyecan verici, duygusal bir sonu…

-Erik Davis/ Fandango

Spider-Man: No Way Home İçin İlk Değerlendirmeler

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...