Anasayfa HaberlerDizi Haberleri How I Met Your Father Dizisinin İlk Fragmanı Yayında

How I Met Your Father Dizisinin İlk Fragmanı Yayında

Yazar: Mediha Karasungur

How I Met Your Father Dizisinin İlk Fragmanı Yayında

Hilary Duff’ın gençliğini canlandırdığı Sophie karakteri, oğluna babasıyla olan tanışmalarını ve arkadaş grubuyla başlarından geçen olayları anlatmasını konu alan dizi, New York’ta yaşayan bir arkadaş grubunun Tinder gibi popüler flört uygulamalarıyla yaşadıkları maceraları ve modern tanışma yöntemlerinin sebep olduğu ilginç ilişkileri seyirciye sunacak.

Özellikle How I Met Your Mother dizisini sevenlerin bir süredir merakla beklediği How I Met Your Father dizisinden ilk fragman yayınlandı. Bir zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri olan ve 2005 ile 2014 yılları arasında yayınlanan How I Met Your Mother dizisinden farklı olarak, anlatıcı pozisyonunda yer alan ana karakterin yani Sophie’nin yaşlanmış haline şahitlik edebileceğiz. Bu role hayat veren isim ise fragmanda görüldüğü gibi Sex and the City yıldızlarından biri olan Kim Cattrall.

Kim Cattrall ve Hilary Duff’ın yanı sıra dizide Jesse rolünde Christopher Lowell, Valentina rolünde Francia Raisa, Ellen rolünde Tien Tran, Charlie rolünde Tom Ainsley ve Sid rolünde Suraj Sharma ana rollerde yer alıyor. Yan rollerde bulunan isimler arasında ise Ashley Reyes, Josh Peck ve Daniel Augustin isimleri görünüyor. This Is Us dizisinin de senaristliğini üstlenmiş olan Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger’in elinden çıkan bu dizide, How I Met Your Mother’ın da yönetmenliğini yapan Pamela Fryman, yine yönetmen koltuğunda yerini alıyor.

How I Met Your Father’ın 18 Ocak 2022 tarihinden itibaren Hulu’da yayınlanacak olan ilk sezonu, on bölümden oluşuyor.

İşte How I Met Your Father’ın fragmanı:

How I Met Your Father Dizisinin İlk Fragmanı Yayında

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...