Anasayfa HaberlerFilm Haberleri The Old Guard Kadrosu Devam Filmi İstiyor!

The Old Guard Kadrosu Devam Filmi İstiyor!

Yazar: Oğuzhan Güre

The Old Guard kadrosu devam filmi istiyor. Film, Netflix’in en çok izlenen filmi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu kadar çok izlenmeden sonra herkes ikinci filmin geleceğini tahmin ediyordur.

Charlize Theron’un yaptığı açıklamaya göre Greg Rucka ve Leandro Fernandez de dahil olmak üzere herkes ikinci filmi bekliyor. Charlize Theron, Variety’e yaptığı açıklamada, tüm çalışanların ikinci filmden önce kısa bir dinlenmeye ihtiyacı olduğunu da belirtti. Charlize Theron’un açıklaması şu şekilde:

“Hala ilk filmin etkisindeyiz. Kısa da olsa bir dinlenme sürecine ihtiyacımız var ama hepimiz ikinci film için oldukça istekliyiz. Zamanı geldiğinde görüşmelere başlayacağımıza eminim.”

Netflix’teki ilk haftasında The Old Guard, 72 milyondan fazla izlenme elde etti. Film, şimdiden Netflix’in en çok izlenen 10 filmi arasına girdi.

İlginizi Çekebilir: John Boyega Star Wars’a Dönmemeyi Düşünüyor

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...