Anasayfa HaberlerFilm Haberleri John Boyega Star Wars’a Dönmemeyi Düşünüyor

John Boyega Star Wars’a Dönmemeyi Düşünüyor

Yazar: Oğuzhan Güre

John Boyega, Star Wars’a dönmemeyi düşünüyor. Star Wars: The Rise of Skywalker filminin yıldızı gelecekte yapılacak herhangi bir filmde rol almayı düşünmediğini açıkladı.

Rey ve Poe Dameron’un yanında direnişçi olarak rol almıştı. Star Wars: The Last Jedi yayınlandıktan sonra Boyega, film hakkında birçok şeyin istediği gibi olmadığını söylemişti. The Rise of Skywalker’dan sonra ise tüm eleştirilere rağmen film hakkında olumlu fikirler belirtmişti.

Instagram üzerinden paylaştığı Small Axe setinden bir fotoğrafa gelen “Star Wars’ta tekrar rol alacak mısın?” sorusuna “Hayır, Star Wars’ı geride bıraktım.” yanıtını verdi. Boyega’nın şu an yapım aşamasında olan birçok projesi bulunuyor. Bu da Star Wars ile olan ilişkisinin tamamen bittiğini gösteriyor olabilir.

İlginizi Çekebilir: Brooklyn 9-9’ın Yeni Sezonunu Beklerken Ne İzlemeli? – Superstore

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...