Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Game of Thrones’un Devam Dizisinin Çalışmaları Başlıyor!

Game of Thrones’un Devam Dizisinin Çalışmaları Başlıyor!

Yazar: Oğuzhan Güre

HBO’nun sevilen dizilerinden Game of Thrones’un devam dizisinin çalışmaları başlıyor. Dizinin ilk devam serisi olacak olan House of the Dragon’un oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Bu da dizinin çekimlerinin kısa süre içinde başlayacağını gösteriyor.

Game of Thrones, 8 sezonluk yayın hayatıyla HBO’nun en iyi ve dünya çapında en çok sevilen dizisi olmayı başardı. Geçtiğimiz yıl final yapan Game of Thrones, final bölümleriyle hayran kitlesini oldukça üzmüştü. Final sezonunun tekrar çekilmesi için büyük kampanyalar yapılsa da HBO bu konuda bir adım atmadı.

HBO, Game of Thrones evrenini devam ettirmek için birçok yan dizi çekme kararı almıştı. Bunlardan birisi de House of the Dragon. Henüz oyuncu kadrosu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da Game of Thrones’dan tanıdığımız, adını duyduğumuz bazı karakterlerin de bu dizide yer alması bekleniyor.

House of the Dragon, Game of Thrones’dan 300 yıl öncesini konu alacak. Targaryen Hanesi’nin geçmişini anlatacak olan dizi, “Dance of Dragons” ve “Targaryen İç Savaşı” gibi Game of Thrones’da adı geçen birçok olayı da gösterecek. Dizinin 2022 yılında başlaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Wandavision’ın Yayın Tarihinde Bir Değişme Olmadı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...