Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Stargirl’ün Yeni Sezonundan Set Fotoğrafları Paylaşıldı!

Stargirl’ün Yeni Sezonundan Set Fotoğrafları Paylaşıldı!

Yazar: Oğuzhan Güre

Stargirl’ün Yeni Sezonundan Set Fotoğrafları Paylaşıldı!

DC’nin yeni dizilerinden Stargirl’ün 2. sezon prodüksiyonu resmi olarak başladı. Dün dizinin resmi twitter hesabından, dizinin yıldızları Brec Bassinger (Stargirl) ve Amy Smart’ın (Barbara) yer aldığı bir çift fotoğraf paylaşıldı. Oyuncuların, dizinin 2. sezon çekimleri için heyecanlı ve mutlu oldukları da yüzlerinden okunuyor.

Geçtiğimiz günlerde The Expanse dizisinden tanıdığımız Nick Tarabay’ın Eclipso rolünü, The Affair’den tanıdığımız Jonathan Cake’in ise The Shade karakterini canlandıracağı açıklanmıştı. En son güncelleme ise bu fotoğraflarla birlikte çekimlerin başladığını duyurmaları oldu.

Hem Eclipso hem de The Shade, Stargirl’ün 2. sezonunda önemli rollerde yer alacak. 1. sezon finalinde Cindy Burman’ın, Eclipso’nun hapsolduğu elması bulmasını ve kötü adamı o elmasın içinde gördüğünü kabullenmesiyle tamamlamıştık. Dizinin yaratıcısı Geoff Johns, kısa süre önce New York Comic-Con panelinde, Eclipso’nun diziye çok daha karanlık bir tehdit getireceğini söyledi.

Geoff Johns’un açıklaması şu şekildeydi:

“Bu çok farklı, daha karanlık, daha korkunç bir tehdit, çünkü tehdit şu ki … Cindy Black Diamond’a sahip ve belli ki bunun ne olduğunu keşfedecek. Ama elmasın içindeki şey, bu kapana kısılmış varlık, insanlığın kendi günahlarından, kederinden, korkusundan ve karanlığından beslenen bu kadim varlık, bu Kara Elmasın içine hapsolmuş ve çok uzun zamandır orada. Artık kurtulup önceden yaptığı şeyleri yapmak için can atıyor.

Stargirl’ün 2. sezonunun başlangıcının tam tarihi bilinmemekle birlikte 2021’de başlayacağını söyleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...