Anasayfa HaberlerFilm Haberleri No Way Home, Spider-Man’in Kötü Tarafını Gösterecek

No Way Home, Spider-Man’in Kötü Tarafını Gösterecek

Yazar: Mediha Karasungur

No Way Home Spider-Man’in Kötü Tarafını Gösterecek

Tom Holland’ın söylediğine göre, Spider-Man: No Way Home filmiyle birlikte Spider-Man’in kötü yanını görebileceğiz. Tom Holland MCU’da ilk kez 2016 yılında Captain America: Civil War filmi ile görünmüştü ve şu anda son çıkacak filmi de sayarsak 3 tane solo filme sahip. Marvel’ın gizliliğe verdiği büyük önemi düşünürsek, Holland röportajında film hakkındaki ayrıntılardan bahsedemese de, seyircinin Peter Parker’dan ne beklemesi gerektiği hakkında ufak ipuçları verdi.

Spider-Man: No Way Home filmi, yalnızca fragmanlar göz önünde bulundurulduğunda bile, hayranlarının heyecanlanmalarına sebep olan birçok detaya sahip. Diğer Spider-Man’lerin de filmde yer alma ihtimali, Peter’ın süper kahraman kimliğinin halka açıklanması, çoklu evrenler ve eski Spider-Man filmlerinde yer alan efsanevi kötü karakterler ister istemez seyircide belli bir seviyede beklenti oluşturmuş durumda.

CBR’a konuşan Tom Holland ve Zendaya, No Way Home filminde Peter’ın farklı yönlerinin ele alınacağını açıkladı. MJ karakterine hayat veren Zendaya, genç süper kahramanın belirli durumlarda hissedeceği baskının, onun farklı yönlerini ortaya çıkartacağını söyledi. Bu sözlerin üzerine Holland ise, hayranların bu filmle birlikte, Peter’da kötü biri olabilme kapasitesini göreceklerini ekledi.

Bu açıklamayla birlikte akıllarda tek bir soru yer aldı: Peter’ı kötü olmaya iten olay nedir? Hayranlar tarafından ortaya atılan teorilere göre Peter’ı tetikleyen olayın, önemli bir karakterin ölümü olduğu söyleniyor.

Diğer bir yandan, bir karakterin kendi karanlık tarafıyla boğuştuğunu görmek Marvel Studios’un ilk defa yaptığı bir şey değil. MCU’nun özünde iyi ama karışık karakterlere sahip olma eğiliminde olduğu bilinen bir gerçek. Seride yer alan gerçeğin ve dürüstlüğün simgesi Captain America bile, belli başlı hatalar yaptı. Kusurlu kahramanlar sunmak, karakterleri daha bağdaştırılabilir yaparken, hayranların da daha çok ilgisini çekiyor. Peter Parker, Spider-Man: No Way Home filmiyle birlikte gerçekten kötü yanını gösterirse bu durum karaktere derinlik katarken, seyircide heyecan duygusu da uyandıracaktır.

No Way Home Spider-Man’in Kötü Tarafını Gösterecek

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...