Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Netflix Türkiye’nin Hazal Kaya’lı Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Fragmanı Yayınlandı!

Netflix Türkiye’nin Hazal Kaya’lı Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Fragmanı Yayınlandı!

Yazar: Ahsen Aktaş

Netflix Türkiye’nin Hazal Kaya’lı Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Fragmanı Yayınlandı!

Charles King’in aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin başrollerinde Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı bulunuyor. Konusu ise 2022 yılında Pera Palas Oteli hakkında yazı yazmakla görevli bir genç gazetecinin, gezdiği odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfetmesiyle kendini Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen siyasi bir komployu önlemeye çalışırken bulmasını konu edinen dizi 3 Mart’ta yayınlanacak ve 8 bölümden oluşacak.

Dizide; Hazal Kaya zamanda yolculuk yapan genç gazeteci Esra’ya hayat verirken, Aşk 101 dizisiyle yıldızını parlatan Selahattin Paşalı Esra’nın Türkiye tarihinin akışını ve geleceğini korumaya çalışırken aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlamasını sağlayan, İstanbul’un çılgın kulüplerinden birinin Halit adındaki sahibini canlandırıyor. Otel görevlisini oynayan Tansu Biçer ile Agatha Christie’yi oynayan Clare Louise Frost’un yanısıra Engin Hepileri, Yasemin Szawloski, James Chalmers ve Jordan J. Gallagher gibi oyuncular ikiliye eşlik ediyor. Dizinin senaryosunu daha önce Hanımın Çiftliği, Kayıp, Cesur ve Güzel gibi dizilerde yazarlık yapan Elif Usman yazarken, yönetmen koltuğunda 2020 yılında Rise of Empires: Ottoman belgesel dizisini yöneten Emre Şahin oturuyor.

Rise of Empires: Ottoman, Hekimoğlu, Yeni Hayat gibi yapımlarıyla tanınan Karga Seven Pictures tarafından hayata geçirilen dizinin fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Netflix Türkiye’nin Hazal Kaya’lı Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Fragmanı Yayınlandı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...