Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Michael C Hall’lu Dexter Geri Dönüyor!

Michael C Hall’lu Dexter Geri Dönüyor!

Yazar: Oğuzhan Güre

Michael C Hall’lu Dexter Geri Dönüyor!

Dexter, final yaptıktan 8 yıl sonra intikamcı bir seri katil olarak geri dönüyor! Showtime, dizinin yıldızı Michael C. Hall’u ve Clyde Phillips’i yeniden bir araya getirecek olan 10 bölümlük bir mini dizi sipariş etti. Dizi, Dexter Morgan’ın oduncu olarak sürgüne gitmesini ve yaşadığı yalnız hatayın devamını anlatacak. Henüz plan aşamasında olan dizinin 2021 sonbaharında başlaması planlanıyor.

Showtime’ın yönetim kurulu başkanı Gary Levine’in yaptığı açıklama şu şekilde: “Dexter, hem milyonlarca hayranı için hem de Showtime için çok özel bir dizi. Çünkü bu büyük etki yaratan dizi, bizi önemli bir noktaya taşıdı. 7 yıl önce final yaptığımız bu diziyi, harika bir hikaye bulmadan tekrar çekemezdik. Ve sonunda Clyde Phillips ve Michael C. Hall ikilisinin bu harika hikayeyi bulduğunu söylemekten mutluluk duyuyorum. İzleyicilerin karşısına çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.”

Dizinin, oldukça açık uçlu bir final yapması yıllardır yeni bir dizi çekilecek mi sorusuyla bizleri başbaşa bırakmıştı.

Phillips ve Hall; John Goldwyn, Sara Colleton, Bill Carraro ve Scott Reynolds’la birlikte Dexter mini dizisinin baş yapımcılığını üstlenecekler.

Michael C Hall’lu Dexter Geri Dönüyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...