Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Matrix 4 Hakkında Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı!

Matrix 4 Hakkında Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı!

Yazar: Oğuzhan Güre

Matrix 4 Hakkında Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı!

Wachowski’lerin Matrix (1999), Matrix Revolutions (2003) ve Matrix Reloaded (2003) filmlerinden oluşan Matrix serisine 19 yıl sonra bir film daha eklenecek. 2022 yılında vizyona girecek olan Matrix 4’ten detaylar yavaş yavaş belli olmaya başlasa da birçok konu hala belirsizliğini koruyor.

Her ne kadar ikinci ve üçüncü film, ilk filmin yarattığı etkiyi yaratamasa da bu, serinin tarihte önemli bir yer almasına engel olmadı.

Nisan 2022’de vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosu da belirsizliğini koruyan konular arasında. Kadroya katılan isimler yavaş yavaş açıklanmaya başlasa da kimin hangi rolde olacağı hala bilinmiyor. Keanu Reeves Neo’yu canlandırarak, Carrie-Anne Moss da Trinity’i canlandırarak filmdeki yerlerini koruyacaklar. Lambert Wilson, Jada Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen, Jessica Henwick ve Neil Patrick Harris’in ise hangi rolleri oynayacağı ise henüz açıklanmadı.

Matrix 4 için Ajan Smith karakterinin geri getirilmeye çalışıldığı ancak muhtemelen geri gelmeyeceği tahmin ediliyor. Bu durumda Matrix için yeni bir kötü karakter yaratılması gerekiyor. Bunun için de en uygun ismin Neil Patrick Harris olduğu ve bu kötü adamı onun canlandıracağı iddia edildi.

İlginizi Çekebilir: Temmuz Ayında Netflix Türkiye’ye Gelecek İçerikler!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...