Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Temmuz Ayında Netflix Türkiye’ye Gelecek İçerikler!

Temmuz Ayında Netflix Türkiye’ye Gelecek İçerikler!

Yazar: Oğuzhan Güre
Exatlon – 3 Temmuz 2020

Türkiye’nin sosyal medya fenomenleri yarışıyor! Orkun Işıtmak’ın sunduğu programda sosyal medya fenomenlerinin mücadele dolu serüvenini izleyeceğiz.

Stateless – 8 Temmuz 2020

Avustralya çölündeki, göçmenlerin gözaltında tutulduğu bir yerde bulunan dört yabancıyı konu alan dizi, bu birbirinden farklı insanların kuracağı duygusal bağları ele alıyor.

Hakan: Muhafız (4. Sezon) – 9 Temmuz 2020

Önceki sezonlara nazaran geçmişle daha fazla bağlantılı olan 4. sezonda, vezir olarak bilinen ölümsüzün İstanbul’a getirdiği karanlığı ve Hakan’ın bu karanlığı bitirmek için vereceği mücadeleyi anlatacak.

Cursed – 17 Temmuz 2020

Farklı farklı birçok filme ve diziye konu olan Kral Arthur efsanesini bir kez daha farklı bir bakış açısıyla izleyeceğiz. Nimue karakterinin, Merlin’i bulmak için henüz paralı bir asker olan Arthur ile çıktığı yolculuğu anlatacak.

The Umbrella Academy (2. Sezon) – 31 Temmuz 2020

Babalarının ölümünden sonra yeniden bir araya gelen sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler, dizinin 2. sezonuyla ekranlara dönüyor.

İlginizi Çekebilir: The Boys’un 2. Sezonundan Yeni Bir Kesit Yayınlandı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...