Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Netflix Ozark’a 4. Sezon Onayı Verdi!

Netflix Ozark’a 4. Sezon Onayı Verdi!

Yazar: Oğuzhan Güre

What’s On Netflix‘in haberine göre Netflix, Ozark’a 4. sezon onayı verdi ancak bu iddia Netflix tarafından henüz doğrulanmadı. Haberin kaynağı açıklanmasa da daha önce de sezon onayı haberlerini doğru veren bir kaynak olduğu söylendi.

Son zamanlarda sezon onayı alıp almayacağı büyük bir soru işareti olsa da Ozark’ın yeni sezon onayı alması pek de şaşırtıcı bir haber değil. Dizinin özellikle son sezonu Netflix’te büyük bir kitle tarafından izlendi. Buna rağmen Netflix, Ozark’a yeni sezon onayı verildiğini hala resmi olarak açıklamadı. Bunun nedeninin korona virüs dolayısıyla çekimlerin gecikeceği olduğu da söylenenler arasında.

Ozark’ın çekimlerinin ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Pandemi nedeniyle çekimlerin 2021’den önce başlamayacağı ve 4. sezonun yayın tarihinin de 2022 olacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir: Homemade Yakında Netflix’te!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...