Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Letterboxd & MUBI Ortaklığıyla 90 Günlük MUBI Üyeliği Hediye!

Letterboxd & MUBI Ortaklığıyla 90 Günlük MUBI Üyeliği Hediye!

Yazar: Zeynep Polat

Letterboxd & MUBI Ortaklığıyla 90 Günlük MUBI Üyeliği Hediye!

Titane filminin MUBI’de gösterime girmesiyle beraber Letterboxd ve MUBI ortaklığıyla 3 aylık MUBI üyeliği hediye eden Titane kampanyası başladı. Kampanyadan yararlanmak için ilgili linke buradan ulaşabilirsiniz. Kampanya bitiminde yani 90 gün sonunda üyelik ücretinin otomatik olarak kesileceğini hatırlatmak isteriz! Eğer üyeliğinizin devam etmesini istemiyorsanız 3 ay sonunda üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayın.

Letterboxd ve MUBI platformlarını ilk defa duyuyorsanız veya yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz gelin bu platformları biraz tanıyalım.

Letterboxd film izleyicileri için bir sosyal medya uygulaması. İzlediğiniz filmleri hangi günde izlediğinizi, filmlere beş üzerinden kaç puan verdiğinizi, filmleri beğenip beğenmediğinizi bu site üzerinden kaydedebiliyorsunuz. İzlediğiniz filmleri istediğiniz gibi listelerle özelleştirebiliyor ve izlenecekler listesi oluşturabiliyorsunuz. İzlediğiniz filmler hakkında yorum yapabiliyorsunuz ve başka insanların yorumlarını da okuyabiliyorsunuz. Letterboxd’ın üyeleri içinde çeşitli film eleştirmenleri veya film eleştirmeni olma yolunda ilerleyen insanlar da bulunduğu için daha profesyonel yorumlar da okuma şansınız olabiliyor. Bu bahsettiğimiz özelliklerinden tamamen ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz!

MUBI birbirinden güzel, heyecanlı, inanılmaz filmlerden oluşan ve sürekli değişen seçkiler sunuyor üyelerine. MUBI’de istediğiniz filmi indirebilme ve izleme imkanına sahip oluyorsunuz. Özenle hazırlanan seçkilerde, yönetmen filmografileri, önde gelen film festivallerinden gösterimler ve her gün yapılan film önerileri de platformun bir diğer özellikleri. Ayrıca platform içerisinde izlediğiniz filmlere puan verip yorum yapabiliyorsunuz. İzlediğiniz filmler izleme listenize otomatik olarak kaydoluyor ve kendinize ait izleme listeleri oluşturabiliyorsunuz. Site içerisinde yer alan Notebook bölümü ile de modern ve klasik sinema evreninde daha derinlere inme şansını elde ediyorsunuz. Bir çok sanat filmini barındıran ve geniş bir film ağı olan platform bu yönü ile diğer dijital platformlardan ayrılıyor. MUBI’nin aylık üyelik ücreti 39,99 lira iken öğrenci özel indirimiyle aylık 25,99 liraya seyredebiliyorsunuz. Yukarıda kampanyadan yararlanarak 3 aylık MUBI üyeliğini kaçırmayın sevgili Ekranom okurları!

Letterboxd & MUBI Ortaklığıyla 90 Günlük MUBI Üyeliği Hediye!

Bunlar da ilginizi çekebilir

1 Yorum:

Avatar
İsmet 26/03/2024 - 16:02

Artık olmuyor yardım edermisin?

Yanıtla

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...