Anasayfa HaberlerFilm Haberleri John Krasinski’nin Yeni Filmi If’in Kadrosuna Steve Carell da Katıldı!

John Krasinski’nin Yeni Filmi If’in Kadrosuna Steve Carell da Katıldı!

Yazar: Metehan Birlik

John Krasinski’nin Yeni Filmi If’in Kadrosuna Steve Carell da Katıldı!

Steve Carell, Ryan Reynolds’a eşlik etmek üzere Alan Kim ve diğer oyuncularla beraber filmde yer alacak. Bu proje, Krasinski ve Carell’in The Office’ten sonraki ilk ortak projesi olacak.

John Krasinki’nin Paramount Stüdyoları’ndan çıkacak olan yeni filmi IF’in kadrosu büyümeye devam ediyor. Filmden gelen son haber ise The Office hayranlarını heyecanlandıracak nitelikte, zira Krasinski’nin Instagram’dan duyurduğu üzere, kadroya son olarak yönetmenin The Office’te beraber çalıştığı Steve Carell da dahil oldu. Aktör son olarak Space Force ve The Morning Show’da oynamıştı. Krasinski, yönetmenliğin yanı sıra filmde oyuncu olarak da yer alacak. Diğer oyuncular arasında ise Alan Kim (Minari), Cailey Fleming (Star Wars, The Walking Dead) ve Louis Gossett Jr. (Watchmen). Filmin orijinal kadrosunda ise Deadpool’dan tanıdığımız Ryan Reynolds, Fleabag’in yıldızı Phoebe Waller-Bridge, ve Fiona Shaw (Killing Eve) bulunuyor.

Filmin konusu hakkında henüz pek bir bilgiye sahip değiliz, ancak John Krasinski’nin önceki filmi A Quiet Place’in aksine daha hafif, komedi ve fanteziye kayan bir film olduğu biliniyor. Senaryosu Krasinski’nin kaleminden çıkma olan filmin merkezinde ise, hayal gücünü yeniden keşfetmeye çalışan bir çocuk (tahmini olarak Fleming ya da Kim tarafından oynanan) olduğunu biliyoruz. Krasinski’nin önceki projeleri de genç yeteneklerden sonuna kadar faydalanıyordu ve görünen o ki IF de bir istisna olmayacak. The Hollywood Reporter’ın yazdığına göre, filmin orijinal adı Imaginary Friends (Hayali Arkadaşlar) olarak düşünülse de sonradan “IF” olarak değiştirildi.

Krasinski ise filmde oynamasının yanı sıra aynı zamanda yönetmen, yapımcı ve senarist olarak bulunuyor. Carell ve Krasinski ise buluşan tek çift değil. Film aynı zamanda Killing Eve’den sonra ilk defa Waller-Bridges ve Fiona Shaw’ı da aynı projede buluşturuyor. Krasinski’nin bundan önceki projesi olan A Quiet Place serisi her ne kadar kendisinin orijini olan komedi türünden oldukça uzak olsa da, kendisini fazlasıyla kanıtladığı bir seri oldu. Bu filmle komedi kökenlerine geri dönen Krasinki’nin yapımı, bizleri fazlasıyla heyecanlandırıyor.

John Krasinski’nin Yeni Filmi If’in Kadrosuna Steve Carell da Katıldı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...