Anasayfa İncelemelerFilm İncelemeleri Margot Robbie’nin Oynadığı En İyi 5 Film!

Margot Robbie’nin Oynadığı En İyi 5 Film!

Yazar: Sara Yıldırım

Margot Robbie’nin oynadığı en iyi 5 film sizler için derlendi.

The Wolf of Wall Street – (IMDB puanı 8.2/10)

The Wolf of Wall Street, 2013 ABD yapımı kara komedi filmidir. Yönetmenliğini Martin Scorsese üstlenmiş, senaryosu da Jordan Belfort’un aynı isimli otobiyografik romanından Terence Winter tarafından uyarlanmıştır. Filmin başrolünde hırslı borsacı Jordan Belfort rolünde Leonardo DiCaprio ve Naomi Lapaglia rolünde de Margot Robbie yer almaktadır.

Once Upon A Time In Hollywood – (IMDB puanı 7.7/10)

Once Upon A Time In Hollywood filmi 2019 yılında Quentin Tarantino tarafından yazılan ve yönetilen komedi-drama filmidir. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Margot Robbie gibi ünlü isimler filmde yer almaktadır. 1969 yılında Los Angeles’ta değişen film sektörünü takip eden bir aktör ve dublörünü ve aynı zamanda Hollywood’un altın çağının son zamanlarında yaşananlara atıfta bulunan birçok modern peri masalı hikaye örgülerini anlatıyor.

I, Tonya – (IMDB puanı 7.5/10)

I, Tonya artistik patinajcı Tonya Harding’in hayatı ve Tonya’nın rakibi Nancy Kerrigan’a 1994 yılında düzenlenen saldırı ile bağlantısını konu edinen komedi-drama türünde bir filmdir. Filmin Harding ve eski eşi Jeff Gilloly ile yapılan “çelişkili” ve “gerçek” röportajlara dayalı olduğu ve onların “güvenilmez anlatıcılar” olduğu söyleniyor. Steven Rogers tarafından yazılmış ve Craig Gillespie tarafından yönetilmiştir. Margot Robbie Tanya Harding’i, Sebastian Stan Jeff Gilloly’i ve Alison Janney de Harding’in annesi LaVona Golden’ı canlandırıyor.

Bombshell – (IMDB puanı 6.8/10)

FOX’un CEO’su Roger Alies’ın kadınlara uyguladığı cinsel tacizlerin ifşa olması ile alakalı olan filmin başrolünde Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie bulunuyor. John Lithgow, Kate McKinnon, Connie Britton, Malcolm McDowell, ve Allison Janney gibi aktörler de destekleyici rollerde bulundular. Film Jay Roach tarafından yönetilmiş ve Charles Randolph tarafından yazılmıştır.

Focus – (IMDB puanı 6.6/10)

Focus, Margot Robbie ve Will Smith’in başrolünde olduğu ve Glen Ficarra ve John Requa tarafından yazılan ve yönetilen 2015 Amerikan yapımı suç komedi-drama filmidir. Çırağıyla arasındaki aşk macerasını üç yıl önce sonlandıran usta dolandırıcı Nicky Spurgeon, özenle hazırlanmış yeni tezgahı sırasında kadını karşısında bulur.

İlginizi Çekebilir: Ne İzlesek – In My Skin

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...