Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Elizabeth Olsen, House of the Dragon İkinci Sezonu İçin Görüşmelerde!

Elizabeth Olsen, House of the Dragon İkinci Sezonu İçin Görüşmelerde!

Yazar: Ahsen Aktaş

Elizabeth Olsen, House of the Dragon İkinci Sezonu İçin Görüşmelerde!

Game of Thrones’un spin-off’u olarak Daenerys Targaryen’den 172 yıl öncesinde Targaryen Hanedanı’nın iç savaşına odaklanan HBO Orijinal dizisi House of the Dragon, ilk bölümünü 10 milyon izlenme ile HBO dizileri arasında rekor kırmış ve ikinci bölümünde de izleyici sayısını %2 arttırarak başka bir rekora daha imza atmıştı. Henüz üçüncü bölümü bile yayınlanmamışken geçen hafta ikinci sezon onayını alan dizi şimdiden kadrosunu oluşturmaya başladı.

Kadrosunda Daemon Targeryen rolü ile Matt Smith, Rhaenyra Targaryen rolü ile Milly Alcock ve Emma D’Arcy, Alicent Hightower rolü ile Emily Carey ve Olivia Cooke, Kral Viserys Targaryen rolünde Paddy Considine, Otto Hightower rolünde Rhys Ifans ve Lord Corlys Velaryon rolü ile Steve Toussaint ve Prenses Rhaenys Targaryen rolü ile Eve Best’in bulunduğu dizinin ikinci sezonu için görüşmelerdeki isim ise geçen seneki WandaVision dizisi ardından Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi ile internet kasıp kavuran Elizabeth Olsen!

Wanda Maximoff karakterleri ile Marvel hayranlarının gönlüne taht kuran Elizabeth Olsen daha öncesinde Daenerys Targaryen karakteri ile Game of Thrones seçmelerine katılmış ancak Emilia Clarke’ın rolü almasıyla evrene dahil olamamış. Dizinin ikinci sezonunda yer almayacak yapımda çalışan isimler ve görev değişiklikleri oldu; Elizabeth Olsen’ı düşünenin kim olduğu tam belli olmasa da şu anki kararı verecek kişi Ryan Condal gibi duruyor. Belki başarılı ve güzel aktrisin yüzü House of the Dragon ile güler ve onu ekranda belki de ejderha binerken izleyebiliriz!

Kaynak: https://www.giantfreakinrobot.com/ent/exclusive-elizabeth-olsen-house-of-the-dragon-season-2.html

Elizabeth Olsen, House of the Dragon İkinci Sezonu İçin Görüşmelerde!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...