Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Charlie Cox, MCU’ya Döneceğini Açıkladı!

Charlie Cox, MCU’ya Döneceğini Açıkladı!

Yazar: Ahsen Aktaş

Charlie Cox MCU’ya Döneceğini Açıkladı!

Yıldız, Spider-Man: No Way Home cameosundan sonra gelen “başka bir şey” olduğunu açıkladı. Daredevil yıldızı Charlie Cox, gelecekteki bir MCU projesinde Matt Murdock rolünü yeniden oynayacağını doğruladı.

Cox, 2015’ten 2018’e kadar Netflix’te orijinal olarak mevcut olan televizyon dizisi Daredevil’de rol aldı ve yakın zamanda filmi Spider-Man: No Way Home’da bir cameo görünümü için süper kahraman karakterini yeniden canlandırdı.

İrlanda suç draması Kin‘i tanıtmak için RadioTimes.com’a konuşan Cox, ekranda “Man without Fear” olarak tekrar görünme planlarının farkında olduğunu açıkladı.

“Bir şey biliyorum,” diye ima etti. “Pek bir şey bilmiyorum ama başka bir şey olacağını biliyorum.”

Daredevil’i iki yıl önce bitiren Cox, son Spider-Man filminde “2020’nin ortasında” oynaması için teklif aldı. Ancak daha sonra muzaffer dönüşünün gerçekleşmeyebileceğinden korktu.

“Geri dönmek istiyor musun? Örümcek Adam’da olmak istiyor musun?” diyen bir telefon aldım. ve ‘Açıkçası, evet! Bu harika olurdu. Çok heyecanlandım. Bunu yapmayı çok isterdim’ dedim. ‘Harika, haberleşeceğiz’ dediler. Ve sonra iki ay boyunca hiçbir şey duymadım! ‘Bunu rüyamda mı gördüm?’ gibi bir noktaya geldim. – Kesinlikle, ‘Ne olacağını bilmiyorum’ gibi bir noktaya geldim. Ama sonra bir telefon daha aldım.”

Cox’un Murdock’u filmde tek bir sahnede belirir ve Örümcek Adam’ın gizli kimliğinin dünyaya ifşa edilmesinden sonra Peter Parker’a (Tom Holland) yasal tavsiye sunar. Hayranlar, karakterin daha önce daha büyük bir role sahip olup olmadığı konusunda spekülasyonlar yapsa da, Cox RadioTimes.com’a verdiği röportajda rolünün “her zaman çok küçük bir cameo” olduğunu doğruladı.

Film vizyona girmeden önce herhangi bir tanıtım materyalinde görünüşü açıklanmadı ve hayranlar sinemada sürprizin tadını birlikte çıkardı. Cox, tepkiye ilk elden tanık olmak için bir gösterime bile gizlice girdi – umduğu gibi olmasa da…

“Komik, sinemadaki o an hakkında çok fazla mesaj ve telefon aldım. Yeğenim bana herkesin tezahüratlarının kaydını gönderdi. Ben de yaşadığım yerin yakınındaki bir sinemaya gizlice girdim ve kelimenin tam anlamıyla koridorda durdum… ve ne yazık ki, benim deneyimim ölüm sessizliğiydi!”

Güldü: “Çok hayal kırıklığına uğradım – karım yanımdaydı ve beni kaydediyordu, çünkü o an herkesin tezahürat yapması eğlenceli olurdu ve sonra…sessizlik!”

Cox son projesi Kin’de hapishaneden serbest bırakıldıktan sonra bir çete savaşına karışmaktan kaçınmak için mücadele eden İrlandalı bir suç ailesinin üyesi Michael Kinsella’yı oynuyor.

Charlie Cox MCU’ya Döneceğini Açıkladı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...