Anasayfa HaberlerDizi Haberleri The Weeknd’in The Idol Dizisinden Yeni Gelişmeler!

The Weeknd’in The Idol Dizisinden Yeni Gelişmeler!

Yazar: Ahsen Aktaş

The Weeknd’in The Idol Dizisinden Yeni Gelişmeler!

The Weeknd, İlk olarak haziran ayında yapım aşamasında olduğu duyurulan ve aynı zamanda ortak yapımcılığını da üstlendiği 6 bölümlük HBO The Idol dizisinin başrolü olacak. The Weeknd ile birlikte Johnny Depp’in kızı model, oyuncu Lily-Rose Depp de diğer başrol olacak.

Müzik endüstrisinin arka planında yer alan olayların anlatılacağı The Idol, self-help gurusu ve modern bir zaman kültünün lideri olan ve geleceği parlak bir pop idolü ile karmaşık bir ilişki geliştiren bir merkeze odaklanıyor.

Dizinin 6 bölümünü de yönetecek isim ise Amy Seimetz. Kadroya Suzanna Son, Melanie Liburd, Tunde Adebimpe, Steve Zissis, Troye Sivan, Elizabeth Berkley Lauren, Nico Hiraga ve Anne Heche eklenirken; Suzanna Son, Steve Zissis ve Troye Sivan düzenli rollerde dizide yer alacaklar.

Henüz yayın tarihine ait bir detay bilinmemekte olsa da dizi oyuncu kadrosuyla biraz da olsa heyecanlandırmaya yetiyor.

The Weeknd’in The Idol Dizisinden Yeni Gelişmeler!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...