Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Rick Riordan’ın Kane Günceleri Serisine Film Çekilecek!

Rick Riordan’ın Kane Günceleri Serisine Film Çekilecek!

Yazar: Oğuzhan Güre

Rick Riordan’ın Kane Günceleri Serisine Film Çekilecek!

Percy Jackson ve Olimposlular serisinin yazarı Rick Riordan, Mısır mitolojisini konu alan bir diğer üçlemesi Kane Günceleri’nin film uyarlaması için şu an Netflix tarafından çalışmaların başlatıldığını duyurdu. Riordan, geçtiğimiz birkaç ay içinde de Percy Jackson serisi için dizi çalışmalarına başladıklarını açıklamıştı.

Rick Riordan, Kane Günceleri serisi için film çekileceğini kendi sitesinde duyurdu ve yaklaşık bir yıldır bunu planladıklarını açıkladı. Riordan’ın söylediğine göre her kitap için ayrı bir film çekilecek. Riordan’ın tüm açıklaması şu şekilde:

“Hey millet, Kane Günceleri ile ilgili bir duyurumuz var: Netflix ile birlikte kitapların filmini çekeceğiz. Geçen Ekim ayından beri bu konuyla ilgili görüşmeler yaptık ve bunu duyurabildiğim için çok mutluyum. Şu an için söyleyebileceğim tek şey bu. Bizi takip etmeye devam edin. Tower of Nero etkinliklerinde daha fazla açıklama yapabileceğim.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...