Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Zack Snyder Joss Whedon’un Sahnelerini Kullanmayacak!

Zack Snyder Joss Whedon’un Sahnelerini Kullanmayacak!

Yazar: Oğuzhan Güre

Zack Snyder, Joss Whedon’un sahnelerini kullanmayacak!

Comic-Con At Home’da konuşan Zack Snyder, Joss Whedon’a olan sinirini açıkça belli etti. Snyder, hayranların yoğun isteği üzerine tekrardan kurgulanacak olan Justice League’de Joss Whedon’un çektiği tek bir sahneyi bile kullanmayacağını söyledi.

Kızının vefatından sonra filmin çekimlerini bırakmak zorunda kalan Zack Snyder’ın ardından filmin yönetmen koltuğuna Joss Whedon geçmiş ve Snyder’ın çekeceği filmden çok başka bir filmi bizlere izletmişti. Bu filmin ardından hayranların yoğun isteği üzerine bir de Snyder, filmi tekrar kurgulamak istediğini söyleyince Warner Bros bu konuda ikna olmuş ve filmi internet üzerinden tekrar yayınlama kararı almıştı.

Zack Snyder’in Comic-Con At Home’da yaptığı açıklama şu şekilde:

“Filmi yakardım. Kendi çekmediğim bir sahneyi kullanmadan önce yakar atardım. Benden sonra çekilen hiçbir sahneyi kullanmak gibi bir ihtimalimiz yok.”

İlginizi Çekebilir: Vikings 6B’den Yeni Bir Fragman Yayınlandı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...