Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Doctor Strange 2’nin Çekimleri Beklenenden Erken Başlayacak

Doctor Strange 2’nin Çekimleri Beklenenden Erken Başlayacak

Yazar: Oğuzhan Güre

Doctor Strange 2’nin çekimleri beklenenden erken başlayacak. 2021’de başlaması planlanan Doctor Strange’in devam filminin çekimleriyle ilgili alınan karar Marvel Stüdyoları’ndan yeni gelen haberler arasında.

Doctor Strange 2: In The Multiverse of Madness, 2022 yılında vizyona girecek. Devam filminin yönetmeni ise Spider-Man filminden tanıdığımız Sam Raimi. Marvel, filmin yapım aşamasıyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmasa da ortaya atılan yeni iddia, filmin çekimlerinin Kasım ayında İngiltere’de başlayacağını öne sürüyor.

Filmle ilgili çokluevrene giriş yapılacağı ve ilk filme göre daha karanlık bir yapıda olacağı dışında pek bir bilgi yok. Benedict Cumberbatch’a bu filmde Elizabeth Olsen’ın Scarlet Witch karakteri de eşlik edecek. Chiwetel Ejiofor da bu isimlerle birlikte ekranı paylaşacak bir diğer isim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...