Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Constantine İçin Yeni Bir Film Çekilebilir!

Constantine İçin Yeni Bir Film Çekilebilir!

Yazar: Oğuzhan Güre

Constantine için yeni bir film çekilebilir. Constantine karakterini konu alan ilk film 2005 yılında çekilmişti. Keanu Reeves’in başrol olarak yer aldığı bu film ne yazık ki beklentileri karşılamamış ve birçok kötü yorum almıştı.

J.J. Abrams’ın şirketi Bad Robots’un, Justice League Dark, Zatanna ve Constantine ile ilgili Warner Bros’la anlaşma yaptığı söylendi. Ancak Warner Bros’tan henüz bunu onaylayacak bir açıklama yapılmadı.

Eğer Constantine için bir film çekilecek olursa bu filmin HBO Max platformundan yayınlanacağı konuşuluyor. Karakterin ilk olarak Justice League Dark’ta görüleceği, ardından karaktere özel film çekileceği gelen bilgiler arasında.

2005’te çekilen filmden yıllar sonra karakter için bir dizi çekildi. Bu dizi hayranlar tarafından ne kadar sevilse de 1. sezonunun ardından iptal edildi. Hayranlar dizinin tekrar çekilmesi için büyük bir çaba gösterse de bu istekleri gerçekleşmedi.

Birkaç yıl önce Constantine filmi için Scott Derrickson adı geçmişti. Derrickson da olası bir Constantine filmini yönetmekten mutluluk duyacağını açıklamıştı.

İlginizi Çekebilir: Breaking Bad Yıldızları Tekrar Bir Arada!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...