Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Breaking Bad Yıldızları Tekrar Bir Arada!

Breaking Bad Yıldızları Tekrar Bir Arada!

Yazar: Sara Yıldırım

Breaking Bad yıldızları tekrar bir arada! Game of Thrones’un bir aktörü de oyuncu kadrosuna katılıyor.

Breaking Bad yıldızları Aaron Paul ve Krysten Ritter, Amazon’un yeni Audible dizisi The Coldest Case: A Black Book Drama için bir araya gelecekler.

Yazar James Patterson’ın projelerinden, beş yeni Audible dizinin ilki olan The Coldest Case’de Game of Thrones aktrisi Nathalie Emmanuel de yer alacak. Patterson’ın çok satan The Black Book kitabının tanıtıcı bölümü olan hikaye, yeni partneri Kate’i bir Chicago uyuşturucu zincirini ortaya çıkarmak amacıyla içlerine sızması için gönderen cinayet bürosu dedektifi Bill Harney’i konu ediniyor.

Audible’da yazan resmi özet şu şekilde:

“Zincirin birkaç üyesi ölünce, Billy aniden Kate’i ifşa ederek kamuflajını mahvediyor. Kate’in çetenin içindeki istihbaratı zincirin siyah kitabıyla birlikte ortadan kayboluyor. Billy ve Kate zincirdeki cinayetleri araştırırken, tamamı kayıp olan siyah kitabın peşinde olan rüşvetçi politikacıların, intikam peşindeki milyarderlerin, uyuşturucu kullanan profesyonel atletlerin ve şiddet dolu dark web komplolarının dünyasına kapılıp gidecekler.”

Paul ve Ritter, Breaking Bad’de talihsiz aşıklar Jesse Pinkman ve Jane Margolis’i canlandırıyorlardı, ayrıca ikili AMC dizisinin Netflix’te yayınlanan devam filmi El Camino ile de kısa bir birlikteliğin keyfini çıkardılar. O zamandan beri, Paul, Westworld’ün 3. sezonunda oynarken Ritter da iptal edilen Marvel’ın Jessica Jones dizisinde başroldeydi.

Audible ile yapılacak olan birçok projenin duyurulmasıyla, Patterson bir konuşmasında “Olağanüstü orijinal projeler üzerine Audible ile çalışacağım için çok heyecanlıyım doğrusu.” dedi.

“Tekerlek lastiğinin dönmesini, kötü bir karakterin sesindeki hayreti, bir dedektifin davayı kapatmaya yaklaşırken son sözlerindeki zaferi en iyi şekilde dinleyicilere yansıtacak düzeydeki birbirinden yetenekli oyuncularla birlikte yeni hikayeler yaratmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

İlginizi Çekebilir: Breaking Bad Hayranlarına Yeni Belgesel Sürprizi!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...