Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Wonder Woman İçin Spin-off Dizisi Planlanıyor!

Wonder Woman İçin Spin-off Dizisi Planlanıyor!

Yazar: Sara Yıldırım

Wonder Woman için spin-off dizisi planlanıyor! Wonder Woman 1984 filminin yönetmeni Patty Jenkins Amazonlar için bir animasyon spin-off dizisi yapabileceklerini duyurdu.

Empire ile yapılan bir röportaj esnasında Jenkins Amazonlara odaklanan bir animasyon dizisinin yapımının düşünüldüğünü açıkladı.

Yönetmen daha önce Amazonlar’ın kendilerine özel spin-off filminin olacağını onaylamıştı ve bunun 3. Wonder Woman filminden önce olmasını umduğunu da eklemişti.

Jenkins ayrıca ünlü yıldız Gal Gadot ile üçüncü Wonder Woman filminin neye dayanması gerektiğini tartıştıklarını da söyledi.

“Yaptığın filmden zevk alıyorsun ama aynı zamanda da gerçek dünyada bir şeylerin nasıl daha farklı ya da daha iyi olabileceği üzerine bayağı da kafa yoruyorsun. Ayrıca bu yüzden de nasıl bir hikaye anlatacağını da derinlemesine düşünüyorsun. Bu bence süper kahraman filmlerindeki en güzel şey. Bir kahramanın şu an nasıl olacağı hakkında bir diyaloğa girebiliyorsun. Yani evet, ne söylemek istediğimle ilgili fikirlerim var ve Gal’ın da var.” dedi.

Geçen ay Jenkins korona virüs salgını yüzünden 3. film için detaylıca tasarladığı planlara ara vermek zorunda kaldığını itiraf etmişti.

“Gerçekten de durmak zorunda kaldım. Çünkü gerçek şu ki hikaye çizgisi altı ay önce bulunduğumuz durumdan doğan bir şeydi. Ve bu salgının sonuçları ne olursa olsun onları tamamen hazmettiğimden emin olmak zorundayım.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Andy Samberg Brooklyn 9-9 8. Sezonu Hakkında Konuştu!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...