Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Tron 3 Filmi Hakkında Büyük Gelişme!

Tron 3 Filmi Hakkında Büyük Gelişme!

Yazar: Sara Yıldırım

Tron 3 filmi hakkında büyük gelişme!

Hayranların neredeyse on yıldır beklediği 3. Tron filmi için Disney büyük bir gelişme olduğunu açıkladı.

Tron: Legacy 2010’da yayınlandıktan sonra 3. bir Tron filminin çekileceği duyurulmuştu ve 2015’te stüdyo tarafından izin verilmişti ancak aylar sonra iptal edilmişti.

2017’de yapımın rebootunda Jared Leto’nun oynayacağı söylenmişti ancak stüdyo tarafından onaylanmamıştı.

Light the Fuse podcastinde konuşurken Tron: Legacy’de oynayan Disney müzik yapımcısı Mitchell Leib, Disney’in 3. film için senaryosunun hazır olduğunu ve Disney+ sayesinde gerçekten de filmin çekilebileceğini söyledi.

“Bence Disney+ ile artık daha önceden yapamayacağımız içeriği artık yapmak için bir fırsatımız var, çünkü biliyorsunuz ya film sektöründeyiz. Bence Disney+ sayesinde oluşturabileceğimiz içeriği daha da genişletme ve çeşitlendirme fırsatı bulacağız.” dedi.

Leib, Daft Punk’ın menajeri Paul Hahn ile Tron 3 hakkında bir sohbet başlatmak için öğle yemeği yediklerini söyledi.

“Harika bir senaryomuz var, gerçekten de harikulade ve bu yüzden de çok heyecanlıyız! Yıllar önce bunu gerçekleştirmenin zamanı değildi ancak doğru zamanın şimdi olduğu hissine kapıldık ve bence son filmden de birçok şey öğrenmiş olduk.” dedi Leib.

Leib yapılması gereken en önemli şeylerden birinin Daft Punk’ın başka bir Tron filmi için katılım göstermesi olduğunu ve onların da bu fikre açık olduklarını söyledi. Disney ayrıca Tron: Legacy’nin yönetmeni Joseph Kosinski’nin 3. film için geri dönmesi konusunda umutlu olduklarını da belirtti.

Leib için Daft Punk’ı ikna etmek yönetmen Joseph Kosinski ile çalışmak kadar önemli bir mesele.

“En doğru ve en önemli şey Daft Punk’ı getirmeye çalışmak ve bunu istemelerini sağlamak. Ve cevap şu ki onlar her zaman her şeye açıklar zaten ancak şartlara bakmak gerek. Daha kimin yönetmen olacağını bile bilmiyoruz, ama umarım Joseph Kosinski geri döner ve bir film daha çeker.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Constantine İçin Yeni Bir Film Çekilebilir!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...