Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Titans’ın 4. Sezonunda Joseph Morgan, Franka Potente ve Lisa Ambalavanar’ı Göreceğiz!

Titans’ın 4. Sezonunda Joseph Morgan, Franka Potente ve Lisa Ambalavanar’ı Göreceğiz!

Yazar: Duygu Tuğçe Güngör

Titans’ın 4 Sezonunda Joseph Morgan Franka Potente ve Lisa Ambalavanar’ı Göreceğiz!

HBO Max, Joseph Morgan ve Franka Potente’nin “Titans”ın 4. Sezonunda dizinin düzenli kadrosunda yer alacağını duyurdu.
Dizi DC Evreni’nin genç kahramanlarının büyüme ve ait oldukları yeri bulma sürecini konu alıyor. Üçüncü sezonda, koşullar kahramanlarımızı eski dostlarıyla yeniden bir araya geldikleri ve yeni tehditlerle karşı karşıya kaldıkları Gotham City’ye sürüklemişti. 4. Sezon ilk olarak 16 Ekim 2021’de DC FanDome’da duyuruldu.

Morgan dizide içe dönük, oldukça zeki ve karanlık bir adam olan Sebastian Blood’a hayat veriyor. Morgan daha önce  “The Originals”, “Immortals” ve “Brave New World” gibi yapımlarda yer almıştı.

Potente’yi ise dünyadaki görevine dizginlenemeyen bir inançla bağlı olan insan formunda bir yırtıcı olarak görüyoruz. Kendisini daha önce “Run Lola Run”, “Taboo”, “Claws”, “Bourne” serisi  ve “The Conjuring 2” gibi yapımlarda izlemiştik.

Ambalavanar, manipülatif, kaostan beslenen ve oldukça kıvrak zekalı yalnız bir suçlu olan Jix’i canlandırıyor. Kendisini “Slotherhouse”, “The A List” ve “Doctors”dan tanıyoruz.

“Titans”ın yapımcılığını Weed Road Pictures ve Berlanti Productions, Warner Bros ile birlikte üstleniyor. Akiva Goldsman, Geoff Johns ve Greg Berlanti tarafından geliştirilen dizinin baş yapımcıları Goldsman, Johns, Berlanti, Walker, Sarah Schechter ve Richard Hatem.

Titans’ın 4 Sezonunda Joseph Morgan Franka Potente ve Lisa Ambalavanar’ı Göreceğiz!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...