Anasayfa HaberlerDizi Haberleri The Office Yıldızları Geri Dönüyor!

The Office Yıldızları Geri Dönüyor!

Yazar: Sara Yıldırım

The Office yıldızları geri dönüyor! The Office ABD yıldızları Steve Carell, John Krasinski ve çok daha fazlası özel yeni bir podcast için toplanıyorlar.

An Oral History of the Office başlıklı yeni podcast komedi dizisinin Amerikan uyarlaması hakkındaki gerçekleri ortaya çıkaracak.

14 Temmuz’da Spotify’da yayınlanacak olan ve 12 bölümden oluşacak olan program Kevin Malone’u canlandıran Brian Baumgartner tarafından sunulacak

An Oral History of the Office dinleyicileri dizinin başlangıç noktasına, baş yapımcı Ben Silverman’in The Office’in BK versiyonunun yapımcısı Rick Gervais ile komedi dizisini ABD için Amerikan versiyonuna ayarlamayı konuşmak için tanıştıkları zaman götürecek.

Entertainment Weekly’e göre yeni podcast ‘’ağ evi arayışından oyuncu kadrosu seçimine kamera arkasında yeteneklerini değerlendirmeden unutulmayacak olay örgülerine ve dizinin önemli sahnelerine kadar olan her şeyi gözden geçirecek.

Podcast, Steve Carell (Michael Scott), John Krasinski (Jim Halpert), Rainn Wilson (Dwight Schrute), Jenna Fischer (Pam Beesly), Angela Kinsey (Angela Martin) ve daha birçok yıldızla yapılan röportajlardan oluşacak ve aynı zamanda ünlü pop yıldızı ve The Office‘in büyük hayranı olan Billie Eilish de bu eğlenceye katılacak.

Ayrıca The Office ABD yıldızı Leslie David Baker, geçenlerde oynadığı Stanley Hudson karakteri için bir spin-off dizisinin çekilmesini çok istediğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir: Breaking Bad Yıldızları Tekrar Bir Arada!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...