Anasayfa HaberlerDizi Haberleri The Last Kingdom Dizisinin Kaderi Çizildi!

The Last Kingdom Dizisinin Kaderi Çizildi!

Yazar: Sara Yıldırım

The Last Kingdom dizisinin kaderi çizildi! Netflix, tarihi aksiyon dizisi The Last Kingdom’ın 5. sezonuna onay vermişti.

10 bölümden oluşacak olan sezon Bernard Cornwell’in çok satan kitabı 9. ve 10. The Saxon Stories’e dayalı olacak.

Özetine göre, 5. sezonda Uhtred kaderinin Bebbanburg’den çok daha fazlası olduğunu ve İngiltere’nin kendisinin geleceğine bağlı olduğunu fark edecek

“Kral Edward’ın ilk doğan erkek çocuğu Aethelstan’ı bir savaşçı olarak yetiştirmekle görevli olan Uhtred’in hırsı daha büyük bir amaca hizmet edecek. Ama bu kaderi gerçekleştirmek için Uhtred en büyük düşmanıyla yüzleşmek ve çekebileceği en büyük acıyı çekmek zorundadır.”

Nigel Marchant, “Tüm dünyada seyircilerini eğlendirmeye devam eden The Last Kingdom ile gurur duyuyoruz. Geçen sezon için inanılmaz güzel geri dönüşler aldık ve bu yüzden Netflix’te 5. sezonunu yayınlamak için çok heyecanlıyız. Böylesine sadık bir hayran kitlesiyle Uhtred’in arayışının bir sonraki aşamasını takip edebilme şansını izleyicilere sunacağımız için çok heyecanlıyız.” açıklamalarında bulundu.

The Last Kingdom’ın 5. sezonu Martha Hillier, baş yapımcı Gareth Neame, Nigel Marchant ve Jessica Pope tarafından yazılacak.

The Last Kingdom’ın 5. sezonu için henüz bir yayın tarihi verilmedi ancak önceki sezonların yayın tarihlerine bakılırsa gelecek yılın sonlarına doğru yayınlanacağını düşünebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Constantine İçin Yeni Bir Film Çekilebilir!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...