Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Temmuz Ayında Netflix’e Gelecek İçerikler (2)!

Temmuz Ayında Netflix’e Gelecek İçerikler (2)!

Yazar: Sara Yıldırım
Deadwind – 2. Sezon (1 Temmuz 2020)

Yaşadığı trajik kayıptan sadece birkaç ay sonra dedektif Sofia Karppi, Helsinki’deki bir inşaat şirketiyle bağlantıları olan bir kadının öldürülmesini araştırır.

Las Chicas Del Cable (Cable Girls) – Final Sezonu 2. Kısım (3 Temmuz 2020)

Madrid’te, 1920’yıllarında, yolları Ulusal Telefon Kurumunda kesişen ve oraya çalışmaya başlayan dört kadının arasında gelişen arkadaşlık ilişkisi ve aşk hayatını konu alır. Bakalım final sezonunda bizi neler bekliyor?

Desperados (3 Temmuz 2020)

Paniğe kapılan genç bir kadın ve beraberinde getirdiği isteksiz arkadaşları, yeni erkek arkadaşına yolladığı öfkeli e-postayı silmeyi denemek için aceleyle Meksika’ya giderler.

The Baby-Sitters Club – 1. Sezon (3 Temmuz 2020)

Bir arkadaş grubunu ve onların kendi kurdukları bakıcılık işini anlatan bu dizide Ann M. Martin’in sevilen kitapları günümüze uyarlanıyor.

The Old Guard (10 Temmuz 2020)

Yüzyıllardır gizlice insanlığı koruyan dört ölümsüz savaşçı, yeni bir ölümsüzü keşfettikleri an gizemli güçlerinden dolayı hedef haline gelirler.

Fatal Affair (16 Temmuz 2020)

Ellie, eski bir dostu olan David ile karşılaşmalarının ardından kocası Marcus ile olan evliliğini kurtarmak ister ancak, David’in hatırladığından daha dengesiz ve tehlikeli olduğu gerçeğini görür.

How To Sell Drugs Online (Fast) – 2. Sezon (21 Temmuz 2020)

Eski kız arkadaşını geri kazanmaya çalışan inek bir çocuk, internet üzerinden ecstasy satmaya başlar ve Avrupa’nın en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri hâline gelir.

Vis a Vis: El Oasis (31 Temmuz 2020)

Kendilerini kuyumcuları, bankaları ve kumarhaneleri soymaya adadıktan birkaç yıl sonra, Macarena ve Zulema’nın yollarının ayrılmasının zamanı gelmiştir.

İlginizi Çekebilir: Temmuz Ayında Netflix Türkiye’ye Gelecek İçerikler!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...