Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Teen Wolf Hayranlarını Umutlandıracak Açıklama Yapıldı!

Teen Wolf Hayranlarını Umutlandıracak Açıklama Yapıldı!

Yazar: Sara Yıldırım

Teen Wolf’un 7. Sezonu halen gerçekleşebilir ama senaryoyu Jeff Davis yazmayacak!

Oyuncu kadrosu ve yapımcıyla birleşme etkinliği sırasında, Jeff Davis başka bir Teen Wolf macerasını göz ardı etmeyi reddediyor ama aynı zamanda da senaryoyu yazabileceğini de düşünmüyor.

Teen Wolf 1. sezon prömiyerinin 9. yıl dönümünü kutlayan MTV, oyuncu ekibinden farklı isimleri ve Davis’i dizinin tarihine kafa yormak için bir araya getirdi. Josh Horowitz tarafından sunulan programda, bazı ikonik karakterleri, sahneleri ve bölümleri tartıştılar. Hatta her biri karakterleri ve diziyi ne kadar iyi hatırladıklarına dair bir teste katıldılar. Tüm bu nostaljinin arasında, Horowitz dizinin geleceğini düşündü ve bir gün devam edip edemeyeceğini sorguladı.

Davis cevaplamak için hazırdı: “Sizlerin kaç tane ‘Teen Wolf’un 7. sezonu nerede?’ diye mesaj aldığım hakkında en ufak bir fikriniz yok! Ve ben “Aman Tanrım!” modundayım. Bir başka bölüm daha yazabilmeyi hayal bile edemiyorum. Eh, biliyorum ki bunun olmasını isteyen kişiler mevcut, ama bunu ben mi yazacağım başkası mı kim bilir! Ama biz bir reboot kültüründe yaşamaktayız yani eninde sonunda her şey tekrardan yapılıyor.”

Dizide Şerif Stilinski’yi canlandıran Linden Ashby, David’in muhtemelen bu şansı reddetmesinin nedeninin korkup kaçması olduğunu söyleyerek Davis ile şakalaştı.

İlginizi Çekebilir: Temmuz Ayında Netflix Türkiye’ye Gelecek İçerikler!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...