Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Star Wars’a Yeni Animasyon Dizisi Geliyor!

Star Wars’a Yeni Animasyon Dizisi Geliyor!

Yazar: Sara Yıldırım

Star Wars’a yeni animasyon dizisi geliyor. Lucasfilm 2021’de Disney+ kanalında yayınlanacak ve Bad Batch’e yer verecek olan bir sonraki animasyon filmi Star Wars: The Bad Batch’in Star Wars: The Clone Wars’u uzatacağını resmi olarak onayladı. The Clone Wars’un final sezonu popüler ve eleştirel övgüler kazanarak Disney için inanılmaz bir başarıya imza atmıştı.

The Clone Wars’un 7. sezonu mayısta sona erdi ve o zamandan beri Lucasfilm’in spin-off üzerinde çalıştığına dair söylentiler yayıldı. Bu spin-offun cumhuriyetin cazip gördüğü mutasyonlara uğrayan bir grup arızalı klondan oluşan “Bad Batch”e yer vermesi bekleniyordu. Aksi taktirde Clone Force 99 olarak bilinen Bad Batch aslında her bir üyesinin normal Clone Trooper’ların sahip olduklarının çok daha ötesinde yeteneklere sahip olan süper kahramanlardır. Onlar en riskli görevlerde bulunurlar ve “kardeşleri” onları övüp büyük hayranlık duyarlar.

Bugün Lucasfilm, Disney+’ın Star Wars: The Bad Batch adında bir animasyon dizisi yapacağını onayladı ve bu dizinin 2021’de yayınlanması bekleniyor. Lucasfilm Animasyon Dark Times için benzersiz bir görüş vadeden resmi bir özet yayınladı.

“Dizi, Bad Batch’in (“The Clone Wars”ta ilk kez tanıtıldılar) elit ve deneysel klonlarına odaklanacak, çünkü onlar Clone Wars’un sonrasında hızla değişen galakside yollarını bulurlar. Clone Army’deki kardeşlerinden genetik olarak farklılaşan eşsiz bir klon grubu olan Bad Batch’in üyelerinin her biri onların olağanüstü şekilde etkili ve heybetli bir ekip olmalarını sağlayan sıradışı bir yeteneğe sahiptirler. Clone War sonrası dönemde, yeni bir amaç arayışı içinde ücretli askerlik görevlerinde yer alacaklar.”

İlginizi Çekebilir: Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Bilim Kurgu Filmi!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...