Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Spider-Man 3’ün Vizyon Tarihi Belirsizliğini Koruyor!

Spider-Man 3’ün Vizyon Tarihi Belirsizliğini Koruyor!

Yazar: Sara Yıldırım

Spider-Man 3’ün vizyon tarihi belirsizliğini koruyor. Marvel Sinematik Evreni’nin Spider-Man 3 filminin çekimlerinin Eylül’de başlaması umuluyor ancak Sony belirli bir tarih veremiyor.

Spider-Man 3 filmi de devam eden korona virüs salgınından etkilenen birçok Hollywood projesinden biri. İlk başta filmin temmuz ayında 2021 yaz prömiyerinden önce çekilmeye başlanması planlanmıştı. Ancak sağlık sorunları yüzünden bu planın tekrar ayarlanması gerekti. Spider-Man 3’ün şimdi 2021 Ekim ayında yayınlanması bekleniyor ama bugünlerde her şeyde olduğu gibi bu da tekrar değişebilir.

Spider-Man’in eylülde yayınlanıp yayınlanmayacağı, kameraların ne zaman tekrar çekime başlayacağı gibi birkaç faktöre bağlı.

COVID-19 dolayısıyla geçmek bilmeyen sağlık endişelerine ek olarak Tom Holland’ın oynadığı Sony filmi Uncharted’ın Spider-Man 3’ten önce çıkması bekleniyor. İşte bu, Tom Holland’ın tam olarak ne zaman tekrardan Spider-Man olarak karşımıza çıkacağını tahmin etmemizi zorlaştırıyor.

Ama şimdi olası bir ihtimal karşımıza çıkmış bulunmakta. Aynı zamanda Sony, henüz hiçbir konuda net değil. Son birkaç haftadır, birçok televizyon dizisi ve filmlerin çekimlerinin devam edeceği duyuruldu. Örneğin, Jurassic World 3 temmuzda çekimlere başlamayı düşünürken The Witcher ise ağustosta çalışmaya geri dönüyor. Yapımların birer birer çekimlere devam etmeleri Spider-Man 3 için iyi bir şey olabilir. Eğer diğer projeler çekimlere başlayıp da herhangi önemli bir problemle karşılaşmazlarsa (örneğin set ekibinin salgına yakalanması gibi) o zaman Sony de özgüvenle Spider-Man 3’ü eylüle yetiştirmek için hızla ilerleyebilir. Öte yandan, eğer işler kötü giderse Sony bir süre daha çekimleri bekletebilir.

İlginizi Çekebilir: Onur Ayını Geride Bırakırken Kaçırmamanız Gereken 15 Film

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...