Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Netflix’in The Crown’undan Sürpriz Haber!

Netflix’in The Crown’undan Sürpriz Haber!

Yazar: Sara Yıldırım

Netflix’in The Crown’undan sürpriz haber geldi. Ödüllü dizi The Crown’un 5. sezonda final yapacağı açıklanmıştı ancak Netflix gidişatı değiştirdi ve 6. sezonda final yapmaya karar verdi ki bu da hikayeyi 2000’lerin başlarına kadar genişletmiş olacak.

Netflix UK: “Saraydan haber var! Önceden 5. sezon olarak açıkladığımız The Crown’un bir 6. ve son sezonunun daha olacağını onaylıyoruz!”

Yapımcı ve yazar Peter Morgan “5. sezon için olay örgülerini tartışmaya başlar başlamaz hikayenin zenginliği ve karmaşıklığının adil olabilmesi için orijinal planımıza dönüp 6. sezonu hazırlamamız gerektiğini bariz bir şekilde fark ettik. Doğrusu 6. sezon bizi hiçbir şekilde günümüze yaklaştırmayacak, sadece aynı zaman dilimini daha detaylıca anlatmamızı sağlayacak.” açıklamalarında bulundu.

İlginizi Çekebilir: Batwoman’ın Yeni Başrol Karakteri Belli Oldu!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...