Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Lucifer’ın Yıldızı Diziye Geri Döneceğini Açıkladı!

Lucifer’ın Yıldızı Diziye Geri Döneceğini Açıkladı!

Yazar: Sara Yıldırım

Lucifer’ın yıldızı diziye geri döneceğini açıkladı. Dizinin 5. sezonu henüz yayınlanmadı ama dizi 6. sezon onayını çoktan aldı. Bu haber, önceden iptal edilmiş bir dizi için fena değil.

Oyuncu kadrosundan biri altıncı ve son macerada diziye dahil olacağını açıkladı ki bu da karakterinin 5. sezonu canlı olarak atlatacağının bir göstergesi (ya da karakteri ölecek ama flashback sahneleriyle görünecek).

Dizide Amenadiel’i oynayan DB Woodside, “Lucifer’ın 6. sezonunda diziye dahil olacağımı bildirmekten gurur duyuyorum! Ayrıca, final sezonumuzda bir bölümün yönetmenliğini de ben üstleneceğim.” diye bir tweet attı.

“Bu mükemmel bir oyuncu kadrosu. Biz birbirimize sahip çıkıyoruz. Birbirimiz için savaşıyoruz. Peki… hadi çalışmaya başlayalım! #AngelTrainingBegins”

Başrol oyuncusu Tom Ellis de hayranların heyecanını paylaşarak Woodside’ın gönderisini retweetledi ve şunları ekledi: “Evet kardeşim! Seninle kamera arkasında ve kamera karşısında birlikte olacağımız için çok mutlu ve heyecanlıyım!”

6. sezon yayınlanmadan önce, bu yılın sonlarına doğru 5. sezon yayınlanacak, ki bu da yapımcılar ve yazarların yapabildiği kadarıyla “delice” olma vaadi sunuyor.

Beşinci sezonun bir bölümü müzikal olacak ve 1940’larda geçen alternatif bir evrende geçecek, tamamen siyah beyaz çekilecek ve belli ki 1980’lerin pop starı Debbie Gibson bile dizide yer alacak.

Ayrıca, diğer sezonda cennet ve cehennemle ilgili bir dram dizisi olan Supernatural’dan hayranların aşina olduğu bir aktör, 5 bölüm boyunca özel sahnelerle dizide yer alacak.

Lucifer’ın 5. sezonunun ilk partı 21 Ağustos 2020’de Netflix’te yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir: Brie Larson Star Wars’taki Rolü Kaçırmış!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...