Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Henry Cavill Superman İddialarına Yanıt Verdi!

Henry Cavill Superman İddialarına Yanıt Verdi!

Yazar: Sara Yıldırım

Henry Cavill Superman iddialarına yanıt verdi! DC Comics hayranları, geçtiğimiz haftalarda özellikle Zack Snyder’in Justice League’inin HBO Max’ta gösterime girecek olması gibi birçok harika haber aldılar. Ayrıca Henry Cavill’in gelecek filmlerde Superman olarak bilinen Clark Kent’i yeniden canlandıracağı da söyleniyordu ama daha çok yardımcı karakter ve küçük bir rol olacak denmişti. Ancak daha sonra da henüz anlaşmanın tamamlamadığını söylediler ve şimdi de Henry Cavill’in kendisi bu konuya bir açıklık getiriyor ve bu Man of Steel fanları için pek iç açıcı bir haber değil ne yazık ki… Variety için Big Ticket podcastinde konuşurken, Superman’i oynayan aktör olası Justice League’e dönüşüyle ilgili çıkan söylentilere çok sinirlendiğini söyledi. Gelecek haftalarda Netflix’in popüler dizi The Witcher’ın ikinci sezonunun çekimlerine devam edecek olan Cavill, Superman’i oynamayı ne kadar istediğini tüm içtenliğiyle anlattı:

“Gün geçtikçe söylentiler daha da büyüyor. İnternette okuduğum şeyler, spekülasyonun boyutu olağanüstü ve bazen de çok can sıkıcı. Sanki gerçekmiş gibi bir şeyler söylediklerinde özellikle can sıkıcı bir hâl alıyor. Böyle şeyler okuyunca kendi kendime, ‘Hayır, olay böyle değil. Bu olay yaşanmadı ve bu konuşma gerçekleşmedi., diyorum. Ama önemli olan şu ki insanlar bunun için çok heyecanlılar ve bence de Superman gibi bir karakter için heyecanlı olmak önemli bir şey. Superman büyüleyici bir karakter. Eğer insanlar onun hakkında konuşuyor ve hatta söylentiler yayıyorsa, bunda sıkıntı yoktur çünkü bu karakteri tekrardan görmek istedikleri anlamına gelir. Ve ideal bir dünyada, o karakteri tekrar canlandırmayı çok isterdim.” açıklamalarında bulundu.

DC İçin, Bir Nick Fury Olabilir Mi?

Aktörün Superman olarak birçok küçük rol için şu an anlaşma yapma aşamasında olduğu söyleniliyordu ve birçok basın haberinde bu Marvel Sinematik Evreni için DC’nin Nick Fury versiyonu olarak geçti.

THR kendi yayınladığı haberde anlaşmaya varıldığını zanneden çok hevesli kişileri uyardı: “Henry Cavill ve Superman ile ilgili olan durum… karışık. Kaynaklar Heat Vision’a Cavill’in hiçbir küçük rol için anlaşma aşamasında olmadığını söylüyor. Ve aynı zamanda bu karakter şu anda hiçbir yazılı senaryoda bulunmamakta. Ne Black Adam’da, ne The Batman’de hatta ne de The Flash’ta yok.”

Bu noktada, ne zaman ve nerede Cavill’in Superman’inin döneceği belli değil, özellikle de süren corona virüs salgını yüzünden birçok yapım ertelenmişken.

İlginizi Çekebilir: 39. İstanbul Film Festivali Yarışma Adayları Belli Oldu!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...