Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Hannibal Oyuncularını Yeniden Bir Arada İzleyeceğiz!

Hannibal Oyuncularını Yeniden Bir Arada İzleyeceğiz!

Yazar: Sara Yıldırım

Hannibal Oyuncularını Yeniden Bir Arada İzleyeceğiz!

4. sezon için kampanyalar hala devam ederken, Hannibal’ın birkaç oyuncusu ve set ekibi üyesi gelecek ay yayınlanacak olan özel bir online etkinlik için bir araya geldiler.

Zoom aracılığıyla bu haftanın başlarında gerçekleştirilen Hannibal’ın oyuncu ve set ekibi üyelerinin birleşmesi etkinliğini hayranlar yakında izleyebilecek.

Bu etkinliğe katılanlar arasında Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Gillian Anderson ve Bryan Fuller da vardı. Bu birleşmenin asıl kahramanları Caroline Dhavernas (Alana Bloom’u canlandırdı), Katharine Isabelle (Margot Verger), Raúl Esparza (Frederick Chilton), Hettiene Park (Beverly Katz), Kacey Rohl (Abigail Hobbs), Scott Thompson (Jimmy Price), ve Aaron Abrams (Brian Zeller) idi. Bu toplantı 11 Temmuzda Nerdist Youtube kanalında yayınlanacak. Ayrıca Geek & Sundry’nin Youtube ve Twitch kanallarında da eş zamanlı olarak yayınlanacak. Nerdist House adı altında planlanan bu panel, gelecek panellerin de ilki olacak.

Hannibal’ın iptal edilmesine rağmen, Fuller daha önceden 4. sezon için planlarının olduğunu söylemişti. Aynı zamanda, aktörler başka yapımlara yönelmesine rağmen, her biri defalarca yeniden rollerini canlandırmak için hevesli olduklarını açıkladılar.

İlginizi Çekebilir: The Simpsons Yapımcılarından Tartışmaları Sonlandıran Karar!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...