Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Dead To Me 3. Sezon Onayı Aldı!

Dead To Me 3. Sezon Onayı Aldı!

Yazar: Sara Yıldırım

Dead To Me 3. sezon onayı aldı. Liz Feldman’in kara mizah dizisi Dead To Me’ye Netflix’ten 3. sezon onayı geldi ve dizinin 3. sezonuyla birlikte final yapacağı açıklandı. Christina Applegate ve Linda Cardellini’nin oynadığı dizinin 2. sezonu mayısta yayınlanmıştı ve tam iki ay sonra yeni sezon onaylandı. Ayrıca Feldman, yayın platformlarıyla ilişkisini güçlendirdi ve orijinal seriler ve başka projeler için birkaç yıllık bir sözleşmeye imza attı.

Feldman: “Baştan sona kadar, Dead To Me tam da yapmak istediğim diziydi ve bu dizi benim için inanılmaz bir hediye gibiydi. Acıdan ve kayıptan doğan bir hikayeyi anlatmak beni bir sanatçı olarak geliştirdi ve bir insan olarak da iyileştirdi. Suç ortaklarıma, ömür boyu birlikte olacağım arkadaşlarım Christina ve Linda’ya, ve müthiş yetenekli yazarlarımıza, oyuncu kadromuza ve set ekibimize sonsuza dek borçlu olacağım. İlk günden beri Dead To Me’yi desteklediği için Netflix’e minnettarım, ve işbirliğimizi sürdüreceğimiz için de çok heyecanlıyım.”

İlginizi Çekebilir: Lucifer’ın Yıldızı Diziye Geri Döneceğini Açıkladı!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...