Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Daredevil Ekibi Yeniden Bir Araya Geliyor!

Daredevil Ekibi Yeniden Bir Araya Geliyor!

Yazar: Sara Yıldırım

Korona virüs olmasaydı San Diego Comic Con etkinliği birkaç hafta içinde yapılacaktı. Etkinliğin on yıldır ilk defa iptal edilmesiyle stüdyolar, yayınevleri ve tedarikçiler sanal bir etkinlik gerçekleşsin diye harekete geçti. Comic-con etkinliğinin her zamanki versiyonu yerine etkinliğin arkasındaki organizatörler hayranları ComicCon@home’da ağırlayacaklar ve onlar birlikte bir etkinlik hazırlayan tek ekip de değiller. Bunların yanında Daredevil ekibi yeniden bir araya geliyor!

Bu ayın sonlarında, #SaveDaredevil akımının öncüleri olan organizatörler SDCC ile aynı zamana denk gelsin diye #SaveDaredevilCon’a ev sahipliği yapacak. Sanal etkinliğin içeriği Matt Murdock’a, karakterin Netflix dizisine ve ilgili özelliklerine odaklanacak. Organizasyon tarafından planlanan bir basın açıklamasında, canlı yuvarlak masa paneline ek olarak, önceden kaydedilmiş panelde Netflix dizisinin oyuncu kadrosu ve set ekibinin yer alacağını söyledi.

Etkinlik, 23 Temmuz ve 26 Temmuz arası gerçekleşmesi planlanan ComicCon@Home ile eş zamanlı gerçekleşecek. Şimdilik oyuncu kadrosundan ve set ekibinden hangi isimlerin etkinliğe katılacağı belli değil.

Hayranların San Diego’da toplanacağı dört gün boyunca SaveDaredevilCon, önceden kaydedilmiş röportajlardan, yuvarlak masa panellerinden, diziyi önemli kılan başrol karakterlerinden ve diğer karakterlerden oluşacak. Etkinlik dünyanın her yerinden hayranları bir araya getirmesiyle de önemli bir konumda yer alıyor.

Ayrıca şunları da ekledi, “Hayranlar diziyle ilgili bilgi birikimlerini çevrimiçi bir etkinlik sayesinde karşılaştırabilecek, mekanlara katılabilecek ve Daredevil’i bu kadar başarılı kılan dünya çapındaki hayran kitlesi çeşitli zaman dilimlerinde ayarlanan diziyi yeniden izleme partilerine katılabilecekler ve hatta Animal Crossing’in sanal dünyasında bir araya gelebilecekler. Bazı etkinliklerde oyuncu kadrosunun sürpriz görüntüleri de olabilir.”

İlginizi Çekebilir: Henry Cavill Superman İddialarına Yanıt Verdi!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...