Anasayfa İncelemelerDizi İncelemeleri Çok Seveceğinizi Düşündüğümüz 8 Sitcom Dizisi!

Çok Seveceğinizi Düşündüğümüz 8 Sitcom Dizisi!

Yazar: Sara Yıldırım

Çok seveceğinizi düşündüğümüz 8 sitcom dizisi!

F.R.I.E.N.D.S

Manhattan’da yaşayan 6 samimi arkadaşın kalpleri ısıtan ve sarsılması imkansız olan tatlı arkadaşlıklarını, başlarından geçen eğlenceli ve komik olayları anlatır. Her bir karakter bambaşka bir dünya gibidir adeta. Rachel modaya yön veren oldukça sosyal bir karakterken; Monica düzene takıntı derecesinde dikkat eden titiz ve derli toplu bir karakterdir. Phoebe ise tuhaf ama komik davranışlara sahip saf ve iyi biridir. Ross talihsiz ama iyi kalpli, düşünceli biriyken Chandler da her konuda mutlaka espriler yapıp ortamı yumuşatmaya çalışan ve arkadaşlarına çok önem veren bir yapıya sahiptir. Joey de yemek yemeye aşırı düşkün, fazlasıyla çapkın ve umursamaz ama aynı zamanda da çok destekleyici ve tatlı bir arkadaştır.

Brooklyn 9-9

Oldukça akıllı ancak bir o kadar da tecrübesiz Brooklynli dedektif Jake Peralta, ekibinin başına titiz bir yüzbaşının atanması ile kurallara uyması gerektiğini ve bir takım oyuncusu olmayı öğrenmeye mecbur bırakılır.

The Good Place

Bencil ve kötü bir kişiliğe sahip olan Eleanor Shellstrop, bir kaza sonucu hayatını kaybeder ve ölümünün ardından kazara İyi Yer’e gelir. Burada kalmayı kafasına koyan Eleanor, daha iyi, düşünceli ve kibar bir insan olmak için elinden geleni ardına koymaz.

Fleabag

Çok güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Fleabag, kötü aile ve erkek arkadaş ilişkilerine sahip, geçmişte çokça hata yapan, sevdiği birçok insanı kaybeden ve bununla nasıl başa çıkacağını halen çözemeyen Londra’daki bir kadının hikayesi.

That ‘70s Show

Point Place kasabasında yaşayan ve uzun süredir birlikte olan bir arkadaş grubunun birbirleriyle ve aileleriyle olan ilişkilerini yansıtan bir dizidir.

After Life

Eşinin ölümünü kabullenmekte zorlanan bir gazete yazarı, kendisine yardım etmek isteyenleri uzaklaştırmak için hırçın bir yeni kişiliğe bürünür.

Community

Jeff Winger, hukuk diplomasının sahte olduğu ortaya çıkınca üniversiteye döner ve dışlanmış kişilerden oluşan bir çalışma grubu kurar.

Full House

San Fransisco’da üç kızıyla yaşam mücadelesi veren Bob Saget’in eşi alkollü bir sürücü yüzünden hayatını kaybetmiştir. Eşinin kardeşi John Stamos ile yakın dostları Dave Coulier ile birlikte bir süreliğine kızları büyütüp Bob’a destek olmak isterler en başta ama sonradan bu ömür boyu süren bir hâl alır ve bir aile olmaya başlarlar.

İlginiz Çekebilir: The Batman Kendi Evrenini Yaratıyor!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...