Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Chilling Adventures of Sabrina Hakkındaki Gelişme!

Chilling Adventures of Sabrina Hakkındaki Gelişme!

Yazar: Sara Yıldırım

Chilling Adventures of Sabrina hakkındaki gelişme! Netflix, Chilling Adventures of Sabrina dizisine sırt çevirmeye karar vererek gelecek olan 4. kısmın son olacağını duyurdu.

Baş yapımcı Roberto Aguirre-Sacasa “İlk günden beri Chilling Adventures of Sabrina üzerine çalışmak inanılmaz bir onurdu. Başta herkesin favorisi olan genç cadı Kiernan olmak üzere tüm oyuncu kadrosu mükemmeldi. Set ekibine, yazarlara, editörlere, asistanlara ve bu karanlık diziye sevgiyle yaklaşan herkese minnettarım. Netflix, Warner Bros., Berlanti Television ve Archie Comics’teki partnerlerimize hikayeyi anlatmak istediğimiz şekilde anlatabilmemize olanak sağladıkları için minnettarım. Herkesin 4. kısmı izlemesini sabırsızlıkla beklemekteyim.” dedi.

4. kısmın son 8 bölümüne doğru yaklaşırken Eldritch Terrors Greendale’e üşüşecek. Cadılar meclisi her korkunç tehditle tek tek savaşmak zorunda. Örneğin The Weird, The Returned, The Darkness gibi ki bunların hepsi de tek bir yola çıkıyor o da The Void, her şeyin sonu. Fright Club’ın yardımıyla cadılar savaş açtıkları için Nick yavaş yavaş Sabrina’nın kalbini geri kazanmaya başlayacak ama bunun için çok geç değil mi?

İlginizi Çekebilir: Agents of S.H.I.E.L.D 7. Sezon 7. Bölüm İncelemesi

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...