Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Charlize Theron Furiosa Hakkında Açıklama Yaptı!

Charlize Theron Furiosa Hakkında Açıklama Yaptı!

Yazar: Sara Yıldırım

Charlize Theron Furiosa hakkında açıklama yaptı!

Charlize Theron, Mad Max: Fury Road’dan sonra çekilecek olan Furiosa filminin oyuncu kadrosunun değişeceği için hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.

Oynadığı rol ilk filmin hemen ardından ikonik bir karakter haline gelen Charlize Theron, spin-off için daha genç bir aktrisin oynaması gerektiğini söyleyen yönetmen George Miller’ın fikrine saygı duyduğunu ama bunun aynı zaman da biraz da kalp kırıcı bir şey olduğunu söyledi.

Hollywood Reporter’a, “Bu hazmetmesi çok zor olan bir şey. Bakın, gerçekten tamamen George’a saygı duyuyorum, Fury Road’u birlikte çekmemizden sonra daha çok duyuyorum. O bir usta ve ona her şeyin en güzelini diliyorum. Evet bu biraz kırıcı tabi ki de. O karakteri gerçekten de çok seviyorum ve onu yaratmakta biraz da olsa payım olduğu için çok minnettarım. O her zaman hatırlayacağım ve derinlemesine düşüneceğim bir karakter olacak.“ dedi.

Theron Furiosa’nın hikayesine devam etmeyi çok istediğini ancak Miller’ın karakter hakkındaki yeni fikrini de anladığını söyledi.

“Açıkçası hikayenin devam ettiğini görmeyi çok isterim ve eğer o bu şekilde devam etmek istiyorsa da onun bu görüşünde ona güvenirim.” dedi.

“Küçücük detaylara o kadar takılıyoruz ki aslında duygusal olarak faydalandığımız şeyin odaklandığımız şeyle hiçbir alakasının olmadığını göremiyoruz.”

Bardağın dolu tarafından bakacak olursak, Theron hayranlık uyandırıcı oyunculuğunu ve aksiyon filmlerindeki yeteneklerini Atomic Blonde’un devam filminde kullanabilecek. Ayrıca kendi türünün sırrını muhafaza etmek isteyen eski ve ölümsüz bir paralı asker rolünü canlandırdığı Netflix’in yeni filmi The Old Guard da yakında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir: Constantine İçin Yeni Bir Film Çekilebilir!

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...