Anasayfa HaberlerFilm Haberleri Brie Larson Star Wars’taki Rolü Kaçırmış!

Brie Larson Star Wars’taki Rolü Kaçırmış!

Yazar: Sara Yıldırım

Brie Larson Star Wars’taki rolü kaçırmış! Captain Marvel Yıldızı Brie Larson Star Wars’ta bir rolü kaçırdığını açıkladı. (aynı zamanda Hunger Games ve Terminator rebootunu da)

2019’da Carol Denvers olarak, genişleyen Marvel Sinematik Evreni’ne katılan aktör, 2 Temmuz’da yeni bir Youtube videosu yayınladı ve ilk videosunda bir arkadaşıyla olan seçmeleri hakkında sohbet etti. Brie Larson Star Wars’taki rolü kaçırmış olduğunu açıkladı.

30 yaşındaki oyuncu, “Star Wars, Hunger Games ve Terminator rebootu için seçmelere katıldım.” dedi.

“Aslında bugün Terminator rebootunu düşünüyordum çünkü bugün lastiğim patladı ve en son lastiğim patladığında Terminator rebootu için seçmelere gidiyordum. Önce lastiğim patladı, sonra da işi alamadım.” dedi gülerek.

Larson özellikle hangi roller için seçmelere katıldığını belirtmekten kaçınsa da hayranları Star Wars filmi için ya Rey rolünü (The Force Awakens ile ünlenen Daisy Ridler rolü kaptı) ya da Rogue One kahramanı Jyn Erso rolünü (The Theory of Everything yıldızı Felicity Jones tarafından hayata geçirildi) oynamak istediğini ileri sürdüler. Hunger Games ve Terminator: Genisys’e gelecek olursak, Brie Larson büyük ihtimalle sırasıyla Jennifer Lawrence’ın Katniss Everdeen rolü ve Emilia Clarke’ın da Sarah Connor rolü için seçmelere katılmış olabilir.

Şu an için bir üçlemede rol almaya uygun olmasa da birçok kişi kendisini Star Wars evreninde görme konusunda umutlu. Artık Disney ailesinin bir parçası olması ve stüdyonun Star Wars için yeni bir dönem üzerinde çalışıyor olması da bu umudu destekliyor.

Walt Disney Studios kurucu başkanı Alan Horn geçen yıl “Kathy ve Lucasfilm ekibinin üzerinde çalıştığı projeler için heyecanlıyız, sadece Star Wars açısından değil aynı zamanda Indiana Jones ve Emma Watts ve Fox ile birlikte Children of Blood filmi dahil olmak üzere şirketin diğer kısımlarına da ulaşabileceğiz bu sayede.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Agents of S.H.I.E.L.D 7. Sezon 6. Bölüm İncelemesi

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...