Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Breaking Bad Son 20 Yılın En İyi Dizisi Seçildi!

Breaking Bad Son 20 Yılın En İyi Dizisi Seçildi!

Yazar: Sara Yıldırım

Breaking Bad, son 20 yılın en iyi dizisi seçildi. Bryan Cranston ve Aaron Paul’un başrolde oldukları Breaking Bad, yapılan seyirci anketi sonucu son 20 yılın en iyisi dizisi olarak tarihe geçti.

Lad Bible, son 20 yılın en iyi dizisini seçmek amacıyla okuyucuları arasında bir anket düzenledi ve bu anket sonucunda da Breaking Bad 21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi.

Dizi, yarı finalde Stranger Things, Peaky Blinders ve Mad Men ile yarıştı. Ancak finalde
Breaking Bad 11.429 oy ile çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones’u bile geçti. Breaking Bad oyların yüzde 50,8’lik kısmına sahip olurken Game of Thrones da oyların yüzde 49,2’sini aldı. Ancak Game of Thrones da The Wire’ı geride bırakmayı başardı. Ayrıca oylamada The Office, Black Mirror, Peaky Blinders, Stranger Things ve Mad Men gibi diziler de yer alıyordu. Birçok dizi seyircisi The Big Bang Theory’nin listede yer almamasına tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilir: Aronofsky Neden Çok İyi Bir Yönetmen?

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...