Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Breaking Bad Hayranlarına Yeni Belgesel Sürprizi!

Breaking Bad Hayranlarına Yeni Belgesel Sürprizi!

Yazar: Sara Yıldırım

Breaking Bad fanlarına dizinin en ikonik anlarını inceleyen yepyeni bir belgesel dizisiyle sürpriz yapılacak.

7 yıl önce sona ermesine rağmen (gerçekten o kadar oldu mu?) AMC dizileri halen gelmiş geçmiş en iyi TV dizileri arasında yer almakta.

The Broken and the Bad adlı yeni dizi, Breaking Bad’in ve övülen spin-offu Better Call Saul’un bazı meşhur sahnelerini hatırlatarak onları benzer gerçek hayat hikayeleriyle birbirine bağlayacak.

Gus Fring karakterini canlandıran Giancarlo Esposito tarafından sunulan 9 Temmuz’da yayınlanacak web dizisi bir haftalık özel programla aynı zamana denk gelecek.

9 Temmuz haftası gün boyu sürecek bir Better Call Saul 5.sezon maratonu hazırlanacak. Bu maratonun ayrıca ekstra bir içeriğinin de olması bekleniyor. Bu maratondan sadece birkaç gün önce, 6 Temmuzda AMC, Walter White’ı canlandıran Bryan Cranston’ın başrolde olduğu ‘Godzilla’ ve ‘Wakefield’ adında iki film yayınlayacak.

The Broken and the Bad’e gelince, Esposito izleyicileri dizi aracılığıyla yönlendirecek çünkü dizi büyük uyuşturucu operasyonlarının yanı sıra hilekâr adamları ve kiralık katilleri de işleyecek.

Better Call Saul’un Chuck McGill’i anısına (Michael McKean), bir bölüm elektromanyetiğe duyarlı insanların huzurla yaşayabildiği bir kasabaya odaklı olacak.

Dizi, “En hatırlanmaya değer karakterler, durumlar ve Better Call Saul’un ve Breaking Bad’in temalarından esinlenmiş, her iki şovun da kurgusal dünyalarının yansıtıldığı gerçek dünya hikayelerine odaklanmış.” olarak tanımlanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...