Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Amazon, Reacher’ın İkinci Sezonunun Geleceğini Açıkladı

Amazon, Reacher’ın İkinci Sezonunun Geleceğini Açıkladı

Yazar: Cem Rezaki

Amazon, Reacher’ın İkinci Sezonunun Geleceğini Açıkladı

Alan Ritchson başrollü aksiyon dizisinin birinci sezonun yayınlanmasından üç gün sonra, Amazon, Reacher’ın ikinci sezonunun da geleceğini açıkladı.

Bir Lee Child uyarlaması olan dizi, 24 saat içinde Amazon’da en çok izlenen 5 dizi arasına girdi. 8 bölümü birlikte yayınlanan dizi, 5 üzerinden 4.7 puanla  Amazon’un en yüksek değerlendirilen orijinallerinden biri oldu.

Dizi, sivil hayata geri dönen bir askeri dedektif olan Jack Reacher’ı anlatıyor. Reacher hiçbir şeyi olmadan, başıboş bir şekilde Amerika’yı geziyor ve bir zamanlar hizmet ettiği ülkeyi keşfediyor. Georgia’da Margrave adında, 20 yıldır ilk kez bir cinayet vakasıyla karşılaşan bir kasabaya gelince, derhal tutuklanıyor. Tanıkların onu suç mahallinde gördüklerini iddia etmelerine karşın, Reacher suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışıyor. Bu esnada, köklü bir komplo teorisi açığa çıkıyor, ve Reacher’ın hem zekasını hem de yumruklarını kullanması gerekiyor.

Birinci Sezon, Lee Child’ın ilk Jack Reacher romanı ‘Killing Floor’a dayalı.

Kadroda; Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster ve Hugh Thompson gibi isimler bulunuyor. Kamera arkasında ise Amazon, Skydance ve Paramount’un yapımcılığıyla Nick Santora ve Lee Child diziyi yürütüyor.

Amazon Studios’un başı Jennifer Salke, ‘Reacher; Child’ın karakter yaratısı, Santora’nın özgün hikaye anlatışı, Alan’ın şahane oyunculuğu ve birçok yetenekli insanın kamera önünde ve arkasında çalışmalarıyla harika bir dizi oldu‘ diye açıkladı.

Santora, ‘Reacher takımının tamamı, dizinin aldığı nefis tepkilerden çok mutlu. Amazon, Skydance ve Paramount harika ortaklar ve herkes ikinci sezon için kolları sıvamaya çok heyecanlı‘ dedi. Ve Child ekledi, ‘Reacher’ın birinci sezonu için Amazon’la çalışmak büyük bir zevkti, her adımda arkamızdaydılar, ve bu dizide belli oluyor. Dolayısıyla tekrar ikinci sezonda çalışmak için çok heyecanlıyım. Bu çok güzel bir haber ve başlamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Reacher, daha emin ellerde olamazdı.’

Amazon, Reacher’ın İkinci Sezonunun Geleceğini Açıkladı

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...