Anasayfa HaberlerDizi Haberleri Amazon Hanna’ya 3. Sezon Onayı Verdi!

Amazon Hanna’ya 3. Sezon Onayı Verdi!

Yazar: Sara Yıldırım

Amazon, Hanna’ya 3. sezon onayı verdi. Amazon hemen Hanna’nın 3. sezonuna onay vermeye karar verdi. 2. sezonun 3 Temmuz prömiyerinden hemen ardından 2 haftadan daha kısa bir süre sonra 3. sezon onayına karar verildi. Diğer yayın platformları gibi Amazon dizi için görüntülenme verilerini paylaşmıyor ama şirket dizinin daha ilk haftasında dünya çapında çok güçlü bir başlangıç yaptığını dile getirdi.

Dizinin yazarı ve aynı zamanda baş yapımcısı olan David Farr: “Hanna’ya 3. sezon olanağı sağlayabildiğim için kesinlikle çok heyecanlıyım. Bu maceraya başladığımızda zihnimde Hanna’nın geçmişini ortaya çıkaracak, onu yepyeni yollarla zorlayacak ve “hiç bir yere/birine ait olabilecek mi?” sorusunu cevaplayacak bir drama canlandı. Bu vizyona devam edebildiğimiz için Amazon ve NBCU’ya minnettarım. Hanna ve Marissa’yı yeni ve keşfedilmemiş bölgelere taşırken Mireille Enos ve Esmé Creed-Miles’a devamlı bağımlılıkları ve inanılmaz yetenekleri için çok şey borçluyum. Bu çok heyecan verici bir 3. sezon olacak.” dedi.

NBC Universal International Studios, Working Title Television ve Amazon Studios’un dizisi 2011 yılında çıkan filmle aynı ada sahip. Kötü niyetli bir devlet ajansının acımasız arayışından kaçmaya çalışan ve kendisinin kim olduğu hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan özel yeteneklere sahip genç bir kadın olan Hanna’yı Creed-Miles canlandırıyor. Ayrıca Enos, Yasmin Monet Prince, Dermot Mulroney, Anthony Welsh, Áine Rose Daly ve Gianna Kiehl da kadroda yer almakta.

Amazon Studios’ta tv eş başkanı Vernon Sanders, “David öngörmediğiniz kasırgalar ve gerçekten de önemsediğiniz karakterlerle keyifli ve aksiyon dolu bir diziyi bize sunmaya devam ediyor. Hanna’yla macera dolu başka bir sezonda tüm dünyadaki Prime Video müşterilerimizi NBCUniversal işbirliğiyle bir araya getireceğimiz için çok heyecanlıyız.” dedi.

NBC Universal International Studios başkanı Jeff Wachtel, “Baş yapımcı David Farr’a, Tom Coan’a, Hanna’nın mükemmel oyuncu kadrosu ve set ekibinin olağanüstü 2 sezonu oluşturdukları için onlara ve herkesin istediği en iyi partner olduğu için de Amazon’a teşekkürü borç bilirim. 3. sezon için beklemede kalın.” dedi.

İlginizi Çekebilir: Las Chicas Del Cable: İnceleme

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum Yap

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazlası...